Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Ücretsiz Ideal Kilo Hesaplama Aracı | Define Mekanı- Define işaretleri

Ücretsiz Ideal Kilo Hesaplama Aracı

Konusu 'Sağlık' forumundadır ve Kemal Kara 34 tarafından 25 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kemal Kara 34

Kemal Kara 34 üye Kullanıcı

Beğenileri:
    6
    Tecrübe Puanı:
    3
    Ücretsiz İdeal Kilo Hesaplama Aracı

Hoşgeldin ziyaretçi. Linkleri görebilmek için lütfen Üye olunuz yada Giriş yapınız.

İdeal kilo, kişinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için boy ile orantılı olan kilo değeridir. İdeal kilosuna sahip olmayan kişiler, sağlıksız beslenme alışkanlıkları olan, spor yapmayan ya da metabolik rahatsızlıkları nedeniyle kilo alan kişiler olabilir.

İdeal kilonun hesaplanması ve kişiye özel diyet listelerinin oluşturulması sağlıklı bir yaşam için gereklidir.

Aşağıdaki ideal kilo hesaplama aracı ile sağlıklı bir kiloya sahip olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. İdeal kilonuzun üzerinde ya da altında iseniz diyetisyenlerimizle iletişime geçiniz.

Aşağıdaki tablodan ideal kilonuzu hesaplayabilirsiniz. ;)

Hoşgeldin ziyaretçi. Linkleri görebilmek için lütfen Üye olunuz yada Giriş yapınız.

Kaynak:

[/b]

• Beğen Beğen x 3
  2. kervan07

kervan07 Admin Araştırmacı

Beğenileri:
    2.807
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    turizm,tekstil,çiftcilik
    Yer:
    antalya,trabzon,samsun,ısparta
    yukardaki link çalışmıyor..doğru link altta. benim 4kg fazlam çıkmış ama ben halen zayıf görünüyorum:) teşekkürler paylaşım için

3. Lacivert24

Lacivert24 Extra/Dini Konular Araştırmacı

Beğenileri:
    15.617
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    Emekli
    Yer:
    Erzincan
    Hiiiiiiiii........ benim 25 kilo fazlam varmışşş....:eek:

• Beğen Beğen x 1
  4. kervan07

kervan07 Admin Araştırmacı

Beğenileri:
    2.807
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    turizm,tekstil,çiftcilik
    Yer:
    antalya,trabzon,samsun,ısparta
    senin fazla olan 25 kiloyu bana verirmisin ustam:) yazın çok kilo kaybediyorum, bu yüzden kışları kilo biriktiriyorum ama yinede yeterince kilo alamıyorum.

5. Lacivert24

Lacivert24 Extra/Dini Konular Araştırmacı

Beğenileri:
    15.617
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    Emekli
    Yer:
    Erzincan
    senin fazla olan 25 kiloyu bana verirmisin ustam:) yazın çok kilo kaybediyorum, bu yüzden kışları kilo biriktiriyorum ama yinede yeterince kilo alamıyorum.
    Keşkeee öyle bir imkan olsa yağ transferi gibi...kurban olsun beş kuruşta alırsam namerdim...(kahkaha):rolleyes::(

• Allah(c.c) Razı Olsun Allah(c.c) Razı Olsun x 1
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş