Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Araplarda Ve Bulgaristanda 1 | Define Mekanı- Define işaretleri

Araplarda Ve Bulgaristanda 1

Konusu 'Fotoğraflı Define işaretleri, anlam ve çözümleri -' forumundadır ve burgaz tarafından 21 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

1. burgaz

burgaz üye Kullanıcı

Beğenileri:
    2.344
    Tecrübe Puanı:
    113
    Yer:
    bulgaristan
    oymanin icinde kabartma.bu yaziyi tercuman edecek biri olursa hepsimiz seveniriz. arap01.png arap1.jpg

2. gıral

gıral V.i.p Üye Özel Üyemiz

Beğenileri:
    1.504
    Tecrübe Puanı:
    113
    Yazıyı bilmiyorum ama butür oymaların içinde ikincibi oyma yada kabartma varsa büyük oymadan yön bul
    O yönde ikinciyi bul çukurluk bialanda tümsek ara

• Beğen Beğen x 1
  3. kingoctapus

kingoctapus üye Kullanıcı

Beğenileri:
    162
    Tecrübe Puanı:
    43
    şimdi ben kendi tecrübemi anlatayımda belki bir fikir verir aynı oymadan derede bende buldum üçtane idiler birinin içinde bir parmak girecek kadar delik vardı o oymanın gösterdiği yönde fazla değil bir gölet içi yazın vazla dolmaz buraya biraz yukardan su akar şelale ama fazla büyük değil işte bu göletin içinde bir top yuvarşak kaya tam oymaya bakan tarafından patlatılmış ve içi boş yani avcumuzu yaladık aynı zamanda bu oymanın hemen yanında bir çınar ağacı vardı sendede olabilir DEVAM EDECEKK...

• Beğen Beğen x 1

Sayfayı Paylaş