Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Cami Halısı | Define Mekanı- Define işaretleri

Cami Halısı

Konusu 'Forum Dışı' forumundadır ve Baybars_SEO tarafından 24 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Baybars_SEO

Baybars_SEO Yasaklı Yasaklı Kullanıcı

Beğenileri:
    0
    Tecrübe Puanı:
    1
    Cami Halıları

http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/

9- Özel Üyeler Hariç Kurallar Dışında İmzalarda Hiçbir Şekilde (Site İçi Link Hariç) Alım, Satım, Reklam, Link Verilemez.
    Siteden süreli uzaklaştırılır.

10- Konularda Açık Olarak Paylaşımın URL'si Verilemez. Hiç Bir Şekilde Reklam Yapılamaz. Eklentileri Sunucularımıza Ya Da Büyük Dosya Upload Sitelerine (ÖRN:Rapidshare.com) Ekleyebilirsiniz.
    Siteden süreli uzaklaştırılır. Özel Üyeler Hariç Kurallar Dışında İmzalarda Hiçbir Şekilde (Site İçi Link Hariç) Alım, Satım, Reklam, Link Verilemez.

10- Konularda Açık Olarak Paylaşımın URL'si Verilemez. Hiç Bir Şekilde Reklam Yapılamaz. Eklentileri Sunucularımıza Ya Da Büyük Dosya Upload Sitelerine (ÖRN:Rapidshare.com) Ekleyebilirsiniz.

• Katılmıyorum Katılmıyorum x 2
  2. aliveli44

aliveli44 "Rüştü" Yönetici Araştırmacı

Beğenileri:
    16.483
    Tecrübe Puanı:
    426
    Meslek:
    Sağlık
    Yer:
    Malatya
    @Baybars_SEO ustam
    Üyelerimizin veya mekanın konu açarak
    Reklam paylaşmak veya satış yapmak gibi
    Bir amacı yoktur

İçerik
    Cami ile alakalı olduğundan
    Şu an için uzaklaştırma vermiyorum
    Tekrarı halinde
    Forum kuralları uygulanır

Mekanımızda reklam vermek istiyor iseniz
    @BoZKu®T ustam ile görüşe bilirsiniz

Konu tarafımca kilitlenmiştir

Forum Kurallarını Okuyunuz

http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/

9- Özel Üyeler Hariç Kurallar Dışında İmzalarda Hiçbir Şekilde (Site İçi Link Hariç) Alım, Satım, Reklam, Link Verilemez.

Siteden süreli uzaklaştırılır. Özel Üyeler Hariç Kurallar Dışında İmzalarda Hiçbir Şekilde (Site İçi Link Hariç) Alım, Satım, Reklam, Link Verilemez.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş