Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Defineciler Buyrun Açık Sol El Ve Kalp | Define Mekanı- Define işaretleri
  1. Merhaba,

Sitemizdeki öz verili ve güvene dayalı bilgi alışverişi sonucu olumlu sonuçlar elde edilmiştir.

Bu anlamda emeği geçen tüm üyelerimize teşekkür eder katkıları için minnettar olduğumuzu belirtmek isteriz.

>Saygılarımızla<

Teşekkür Ler

Defineciler Buyrun Açık Sol El Ve Kalp

Konusu 'Fotoğraflı Define işaretleri, anlam ve çözümleri -' forumundadır ve Erdem tarafından 7 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. Erdem

Erdem Vip Üye Özel Üyemiz

Beğenileri:
    2.994
    Tecrübe Puanı:
    113

Hoşgeldin ziyaretçi. Linkleri görebilmek için lütfen Üye olunuz yada Giriş yapınız.

Bu üstte görmek te olduğumuz açık sol el ve bileğinde istavroz parmak önlerinde murç izleri bileğin sağ önünde sol gözü oyuk oturmuş sağ eli havada sol eli diz üstünde ayakları sarkık üstüste

Hoşgeldin ziyaretçi. Linkleri görebilmek için lütfen Üye olunuz yada Giriş yapınız.

Bu resimde kayanın tamamı,kalp girilmesi yürek ister diye koyulmuş olabilir yani bölge ve yer eşkiya işareti

• Beğen Beğen x 2
    • Kullanışlı Kullanışlı x 1
  2. gıral

gıral V.i.p Üye Özel Üyemiz

Beğenileri:
    1.259
    Tecrübe Puanı:
    113
    usta kayanın kendisi kalp .üzerinde gördüğüm ise üçgen soltarafta. ilkresimde ise sağ altadoğru kurtbaşlı haç var.üzerinde ona benzer bişeydaha var ama .eli göremedim silik ve büyük olarak benzettiğim ise neala.

• Beğen Beğen x 2
  3. Erdem

Beğenileri:
    2.994
    Tecrübe Puanı:
    113
    Gıral usta yanlış anlama da 'lafım sana değil'bu konumda öğretmen değil öğrenci olmak istiyorum varsa bana öğretmenlik yapabilecek buyursun,peşin yargılı olmak istemediğim için konuyu açtım,hayırlısı artık ülkemizde hatırı sayılır çok güzel defineciler var biliyorum ama burda varmı onu merak ediyorum, Evet El çok büyük hemen hemen kayanın yarısı,Bu vedalaşmadan önceki son konum olabilir

• Beğen Beğen x 2
  4. Erdem

Beğenileri:
    2.994
    Tecrübe Puanı:
    113
  5. gıral

Beğenileri:
    1.259
    Tecrübe Puanı:
    113
    Usta hayırdır neye kızdın böyle. Benburada hiçbir ustamızın bibaşkasına üstünlük yada yukardan baktığını görmedim hepsi mütavazi birokadarda kendi alanlarında bilgi sahibidirler. Sende buyazdıklarımın içindesin erdemusta. Niyeböyle iğneli laf ettin anlamışdeğilim. Banagelince benherzaman çırak olarak kalacam:D

• Beğen Beğen x 1
  6. metin77

metin77 V.i.p Üye Özel Üyemiz

Beğenileri:
    3.345
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    adana
    Erdem ustam tam iki saattir bakıyorum ilk resimdeki yorumun için ama bir ele benzeyen birşeyler var ama istavroz bilek falan göremedim. Telefondan bakıyorum net görememiş te olabilirim. Anlatımın sanki bir bilmece gibi çözemedim İnan. Resmin yönü ve kalitesi de engel olmuş olabilir. Sınıfı geçemedik demekki daha çırağız

• Beğen Beğen x 2
  7. Erdem

Beğenileri:
    2.994
    Tecrübe Puanı:
    113
    Estağfirullah güzel kardeşim lafım tekrar söylüyorum sana değil,bu güne kadar açtığım konularımın sayısını unuttum okadar çok yani ve açtığım konularla eşkiya belgeleri birebir uyuşuyor bunu şu yüzden söyledim önemsiz konu değiller, hiç giriş namına aydınlatıcı fikir yok,düşünebiliyormusun volçanın yaptırdığı tavuk civciv bile açtığım konu resminde görünürken ben söylemedim belirtmedim diye başka isimle açtığım için konuyu,söylemek gereği bile duymuyorlar,Hepmi kısır kalır,bu konuda da elbette fikir sahibiyim birçok şeyi okuyabiliyorum çok şükür, ama yiğidi öldür hakkını yeme fikir alışverişi yapıp değerini ortaya koyan ustalarımız da var Allah (cc) hepsinden razı olsun,En başta İKİZCELİ,den...

• Beğen Beğen x 1
  8. gıral

Beğenileri:
    1.259
    Tecrübe Puanı:
    113
    Usta seni çokiyi anlıyorum. Çokdeğerli konuları çabukçabuk geçiştiriyoruz ilgi görmüyor. Çözümü bildiğimiz halde konu açıyoruz işliyoruz sırf burada bitecrübe paylaşılsın birilerine ışık tutsun ufkunu açsın. Malesef ilgisiz kalıyor katılım görmüyor. Demekki herkes biliyor buişi nediyelim herkese kolaygelsin

• Beğen Beğen x 1
  9. KaranLik

KaranLik üye Kullanıcı

Beğenileri:
    43
    Tecrübe Puanı:
    18
    Meslek:
    Arastirmaci
    Yer:
    Alti
    Değirmen varmı? Kuyudan söz edebilir. El mezarlardan söz edebilir ben telefondan baktığımdan yönlendirici işareti göremedim. Farklı parmak yani genelde parmaklar farklıdır ama serçe parmak en küçüğüdür eğet serçe parmak büyük ise o yönde mezar aranmalı istavroz yemin edilmiş maldan söz ediyor. Delik varsa delik yönünde aramanı tavsiye ederim. Benimkiler sadece tavsiye hocam. Selametle

• Beğen Beğen x 2
  10. KaranLik

KaranLik üye Kullanıcı

Beğenileri:
    43
    Tecrübe Puanı:
    18
    Meslek:
    Arastirmaci
    Yer:
    Alti
    İstavrozun ustunde kayanın kendisinde çöküntü var. Göl kenarından da söz edebilir. Bilemedim ustam. Uzak resmi varmı kayanın? Kahretsin telefondan görebiliyoruz anca. Ama nasip senin ise Allah nasip eder inşaAllah

• Beğen Beğen x 3

Sayfayı Paylaş