Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Iğneli Fıçı... | Define Mekanı- Define işaretleri

Iğneli Fıçı...

Konusu 'Tarihi gizemlerle dolu konular' forumundadır ve Kamhi Leonard tarafından 26 Ocak 2020 başlatılmıştır.

 1. Kamhi Leonard

  Kamhi Leonard üye Kullanıcı

  Katılım:
  24 Ağustos 2018
  Mesajlar:
  64
  Beğenileri:
  81
  Tecrübe Puanı:
  18
  Cinsiyet:
  Bay
  iğneli fıçı Nedir ?
  Yahudilerin, kaçırdıkları Yahudi olmayan çocukların kanlarını almak için kullandıkları yöntemlerden biri. Fıçının içi iğnelerle kaplıdır. Çocuğu fıçının içine canlı canlı kapatan hahamlar, ardından fıçıyı dakikalarca yuvarlarlar. Daha sonra fıçının dibinde bulunan musluk açılır ve toplanan kan ayinlerde kullanılmak ya da Mayasiz Bayramında yenilen mayasız ekmeklere karıştırılmak üzere alınırdı.
  Yahudilikte, insan kanının ikinci bir kullanım yeri ise Pessah (Mayasiz) bayramları olmuştur. Pessah bayramında bir hafta boyunca mayasız ekmek yapılır ve yenir. Yahudilerin bazı kollarına göre, bu ekmeklerin en makbul olanları ise içine insan kanı katılanlardır. Bazı tarihçilerin bildirdiklerine göre, Pessah bayramları, Avrupa’da her yıl küçük çocukların kaybolduğu dehşet dönemleri olmuştur.
  Kan içme konusunu şimdiye dek en iyi açıklamış kaynaklardan biri, 1803’te Moldavya’lı rahip Neohipte’in yazdığı kitaptır. Bir hahamın oğlu olan Neohipte, Yahudilikten çıktıktan sonra Hiristiyanligi kabul edip rahip olmuştur. Babasının inancındaki bütün kanla ilgili ayinleri açıklamıştır. Bazı Yahudi tarikatlarının, insan kanı kullandıklarında Yehova katında daha “üstün” olduklarına inandıklarını anlatmıştır.
  İşte Yahudilerin bulundukları ülkelerden sürülmelerinin nedenlerinden birisi de bu sapık adettir. Özellikle İspanya’da, kan içme olayları defalarca gündeme gelmiş, bu olaylar halk arasında büyük huzursuzluk meydana getirmiştir. Sayısız çocuk kaybolmuş, cesetlerin bir kısmı tamamen kanı çekilmiş bir durumda bulunmuştur. Osmanlı Imparatorluguna geldikten sonra da, Yahudilerin bazı kolları, bu sapık adetlerine devam ettiler.
  Osmanlı zabıtlarında bu konuda gelişmiş pek çok olay vardır. Bunların en önemlileri 1715’te Amasya’da, 1840’ta Şam’da ve Rodos’ta, 1633-1843 ve 1866’da istanbul’da, 1863-1868 ve 1870’te izmir’de kayda geçen olaylardır. Bu olaylarda pek çok Yahudi suçlu bulunmuş ve idam edilmiştir. yahudi tarihçi-yazar Avram Galante, “Histoire Des Juifs de Turquie” isimli kitabında bu konuda gelişmiş olan olayları uzun bir şekilde anlatmaktadır.
  İstanbul Kadılığı 1715’te (11 Şevval 1128) olan kan içme olayında, Ahmet isminde bir Türk çocuğunu kaçırıp kanını içen Menehim, Sabetay ve Avram isimli üç Yahudiyi idam cezasına çarptırmıştır. Fanatik Yahudiler Kan içme adetlerini bugün hala uyguluyor . Filistinli pek çok küçük çocuk bu korkunç ibadetin (!) kurbanı olmuştur ...
  Yıl 2006’nın Mayıs Ayı. Ankara’nın fakir semtlerinden Sincan’da, organları alındıktan sonra çöpe veya duvar diplerine bırakılmış 7-8 yaşlarındaki çocuk Cesetlerin sayısı 13’e ulaşmış. Turkiye’deki organ mafyasının ardında Yahudiler’in olduğuna ve bu organların israil’li hastalara nakledildiğine dikkat eder misiniz?!!!
  Sadist Hahamlarin uydurduğu bu akıl almaz vahşet, Tarih boyunca sayısız masum insanın acımasızca öldürülmesine yol açmıştır.
  Yahudiler Teveatta emredilen bütün vahşet türlerini İsrail devleti kurulduktan sonra çok rahat uygulama fırsatı buldular. İşgal ettiği topraklardaki savunmasız halk İsrail’in sapık ibadetlerinin kurbanı oldu. Haber alınamayan binlerce kayıp Fikistin’li çocuktan birkaçının Cesetlerin Kanlari cekilmis olarak bulunmuş Bugün ısrail hapishanelerine konulan YÜZLERCESİ KADIN ve Cocuk olmak üzere 10 binlerce filistinlilere aşkın insanların akıbeti BILINMEMEKTE ...!
  Azınlıkta oldukları ulkelerde bile bu korkunç ibadetlerini terk etmeyen Yahudi Fanatiklerinin , tamamen hakim oldukları Filistin’de aynı kan ayinlerini uyguladıklarını tahmin etmek güç değil...

  FB_IMG_1579994301573.jpg
   
  • Beğen Beğen x 4
 2. Bluerose

  Bluerose üye Kullanıcı

  Katılım:
  19 Eylül 2019
  Mesajlar:
  50
  Beğenileri:
  52
  Tecrübe Puanı:
  18
  Cinsiyet:
  Bayan
  Ey iman edenler! (Fitne çıkarmamak, anarşi ve ahlâksızlığı kışkırtmamak ve karşılıklı hak ve hürriyetlere saygılı bulunmak şartıyla; onlarla birlikte yaşayın, komşuluk yapın, ülke ve bölge nimetlerini paylaşın, ilmi ve iktisadi konularda yardımlaşın, ama gerçekten iman ediyor ve gereğini yapmaya razı ve hazır bulunuyorsanız, sakın ha!) Yahudilerin (ırkçı emperyalist kesimlerini ve yine haksızlık ve ahlâksızlık hedefleyen bazı) Hristiyan (merkezlerini) veliler (yöneticiler) edinmeyin. (Onları dost ve dürüst zannedip, kendinize idareci, karar verici olarak kabullenmeyin. Zulüm ve hıyanet örgütlerine ve girişimlerine destek vermeyin.) Onlar, (sizin değil) birbirlerinin dostları ve destekleyicileridir. (Artık) Sizden her kim onları dost (ve rehber) edinip (peşlerine giderse), kesinlikle o da onlardandır. Şüphesiz Allah (Siyonist Yahudilere ve emperyalist Hristiyanlara değer ve destek veren ve Müslümanlara hıyanet eden) zalimler topluluğuna hidayet etmez (onların iman nurunu karartır).
   
  • Beğen Beğen x 3
  • Allah(c.c) Razı Olsun Allah(c.c) Razı Olsun x 2
 3. gıral

  gıral V.i.p Üye Özel Üyemiz

  Katılım:
  3 Şubat 2014
  Mesajlar:
  1.502
  Beğenileri:
  1.505
  Tecrübe Puanı:
  113
  Cinsiyet:
  Bay
  Buyahudiler sapıkbikavim Allah bunları kahretsin
  Cehenneme odun etsin İnşAllah amin
   
  • Beğen Beğen x 3
  • Doğru Doğru x 1
 4. aliveli44

  aliveli44 "Rüştü" Yönetici Araştırmacı

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  9.846
  Beğenileri:
  16.507
  Tecrübe Puanı:
  426
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Sağlık
  Yer:
  Malatya
  Güzel paylaşım usta
  Eline sağlık
   
  • Beğen Beğen x 1
 5. Lacivert24

  Lacivert24 Extra/Dini Konular Araştırmacı

  Katılım:
  20 Ocak 2013
  Mesajlar:
  6.349
  Beğenileri:
  16.335
  Tecrübe Puanı:
  113
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Emekli
  Yer:
  Erzincan
  Eline sağlık ustam güzel bilgiler...
   
  • Beğen Beğen x 2

Sayfayı Paylaş