Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Kamaraya Yansıyan Görüntü | Sayfa 6 | Define Mekanı- Define işaretleri

Kamaraya Yansıyan Görüntü

Konusu 'Gizli ve bilinmeyen gerçekler' forumundadır ve denizliden20 tarafından 25 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. hamzadan

hamzadan üye Kullanıcı

Beğenileri:
    777
    Tecrübe Puanı:
    93
    Meslek:
    Yolcu
    Yer:
    Bakırköy
    Bu yaratıklardan muhafaza için öncelikle bir mübarek büyüğümüzün önünde diz çökmek (yol büyüğü),ders almak kendinize güveni artırır.(cin taifesine karşı).Devamlı abdestli olmaya gayret edip,çalışma alanında abdest almak,o abdest suyunu etrafa serpmek ve özellikle o anlarda Rabıtalı olmak,bu yaratıkların sizin zayıf anınızı yakalayıp beyninize nüfuz etmelerini engeller.Selam ile.

• Beğen Beğen x 2
  2. denizliden20

denizliden20 üye Kullanıcı

Beğenileri:
    1.923
    Tecrübe Puanı:
    93
    doğru çözümleme kurban haklısın

• Beğen Beğen x 1
  3. metin77

metin77 V.i.p Üye Özel Üyemiz

Beğenileri:
    3.348
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    adana
    Bu sekilde yapildiginda dinden imandan cikilacagindan oturu 3 harfliler sana birsey yapmiyor diyordu.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. metin77

metin77 V.i.p Üye Özel Üyemiz

Beğenileri:
    3.348
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    adana
    Haklisin ustam en dogru olani

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Aslanbey10

Aslanbey10 üye Kullanıcı

Beğenileri:
    20
    Tecrübe Puanı:
    8
    Babada benim karis sakal var dinini seven hic bi kotuluge bulasmamis bi defineci neyse 3 sofi toplanip gidiyolar kaziya basliyolar kazma kurek e koruma olarak kopekte var basliyo kopek miziklamaya gidip arabaya bagliyolar hepsi abdestli namazli karsi dagda koca bi ates yandi diyo babam dedik sehir yaniyo baktik itfaiye filan gecmiyo devam birakirlami hic bi keci surusu geliyo sanhir sangir ben oyle suru gormedim diyo bunlar oturuyorlar az sakinlesin diye valide ariyo babayi evde battaniye havalaniyo diye bisey olmaz hanim diyo abdestini al oyle uyu ardindan bi abinin hanimi ariyo konusurken basliyo peltek peltek konusmaya bunlar birakiyo gidiyolar yenge carpilmis adamlar daki azme bak baba korkmaz zaten diyo karilar aramasaydi az kalmistik haci hoca duzeltiyolar yengeyi dovmusler kadını boyle yerlere giderken tedbiri once evde almak lazim demekki yilmiyolar 1 ay sonra kepceyle girisiyolar ilk gun kepcecinin 2 gozunu ari isiriyo birakiyolar ertesi gun kepce bozuluyor ondan sonra pes ediyolar bizim hacilarda bisey yok uzaga cekilmisler nolduysa kepceciye olmus oluyo yani boyle seyler en buyuk sebepte gece calismasi gece onlarin zamani eskiler hep der baba diyo teyibi alicam acicam rukye ayetlerini gelen gelsin bakalim allah askina dedim baba bi dur basimiza is cikarma biz iyiyiz boyle kendisi simdi bas gozetlemecimiz eski ozel haraketci bi yerde sarhoslar geldi gitmiyolar sarigi sardu basina cikti adamlarin karsisina evladim ben buranin dedesiyim gunahtur dedi biri bayildi kalaninin bidaha icki ictigini sanmiyorum surukluye surukluye arkadaslarini goturduler her calisma olsun yanimzda buluyo illa bi macera

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Eğlenceli Eğlenceli x 2
    • Beğen Beğen x 1

Sayfayı Paylaş