Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Kayadaki Gizli Işaretler. | Define Mekanı- Define işaretleri

Kayadaki Gizli Işaretler.

Konusu 'Fotoğraflı Define işaretleri, anlam ve çözümleri -' forumundadır ve TRUVA tarafından 16 Eylül 2020 başlatılmıştır.

1. TRUVA

TRUVA üye Kullanıcı

Beğenileri:
    76
    Tecrübe Puanı:
    28
    Kaya üzerinde neler görüyorsunuz arkadaşlar.Bakalım kimler neler görebilecek. Gören göz üstündür. Teşekkürler

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 16 Eylül 2020
  2. Lacivert24

Lacivert24 Extra/Dini Konular Araştırmacı

Beğenileri:
    16.309
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    Emekli
    Yer:
    Erzincan
    Kıymetli kardeşim inşallah bizi sınava tabi tutmuyorsundur...
    Benim kanaatim kiliseye ait mezarlık alanı kesik v istikameti değerlendirilmeli ben civcive benzettiğim bir sekil var birde kabartma yılan bulunduğu yer tepe üstünde değilse kilisenin batı istikametinde papaza ait tepecik olmalı kıvrımlı derenin şelale yapan yeri değerlendirilmeli kolay gelsin...

3. TRUVA

TRUVA üye Kullanıcı

Beğenileri:
    76
    Tecrübe Puanı:
    28
    kardeş teşekkür ederim.ilk kaya bulunduğu bölgeyi anlatan surat vs.harita taş. son resim bir sunak olarak düşünebilirsin.Bu sumak oymadaki gizemi göstermek istedim. resme düz bakınca bir açık bir kapalı göz göreceksiniz. Ters çevirince kapalı göz oldu açık oymaya bakan bir AT. anlatabildim mi.

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      2,3 MB
      Görüntü:
      6
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      2,3 MB
      Görüntü: