Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Merhaba Arkadaşlar. | Define Mekanı- Define işaretleri

Merhaba Arkadaşlar.

Konusu 'Fotoğrafsız Define işaretleri, anlamları ve çözüml' forumundadır ve Baroni tarafından 12 Mart 2018 başlatılmıştır.

1. Baroni

Baroni üye Kullanıcı

Beğenileri:
    1
    Tecrübe Puanı:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yeni üye oldum sormak istediğim bı kaç soru var.
    Van'da desenlerin evinin yanında gömü olduğu söyleniyor. Geçtiğimiz yaz kazdim ve 1.5 metre sonra tandır çıktı içerisinden üstü taşlarla kapatılmıştı içinde testi buldum bıkac tane fakat daha derinine inmedim İstanbul'a gelmem gerekiyordu kapattım kabartma kirik bir tas bulmustum define olma ihtimali nedir? Zaten eskiden Ermenilerin yaşadığı yermis orası ve zamanında dedem oraya ev yapacağı zaman birsuru ucunda insan yuzune benzeyen pipolar bulmuş bundan 25 yıl önce babam orda gömü ararken elektriğe kapılıp hayatını kaybetti ve başka bı amcamda küçük çizme şeklinde eser bulup o zamanlar İstanbul'a gelip satmış sizce gömü varmıdır?

2. BoZKu®T

BoZKu®T "R@m@z@n" Yönetici Forum Düzeni

Beğenileri:
    11.435
    Tecrübe Puanı:
    113
    Yer:
    İstanbul
    sitemize hoş geldiniz.
    konuyu yanlış yere açmışsınız. resimsiz işaretler bölümüne taşıyorum.

• Beğen Beğen x 1
  3. BoZKu®T

BoZKu®T "R@m@z@n" Yönetici Forum Düzeni

Beğenileri:
    11.435
    Tecrübe Puanı:
    113
    Yer:
    İstanbul
    yer ile alakalı bilgiye gelirsek, tandır bulduysan içinde çömlek olması gayet doğal değilmi ?
    fakat pipo vs.. bulduysan işler değişir, bir tılsımın habercisi olarak bilirim. değilmi

Hoşgeldin ziyaretçi. Linkleri görebilmek için lütfen Üye olunuz yada Giriş yapınız.

ustam.

• Beğen Beğen x 2
  4. esrarengiz2828

esrarengiz2828 Admin Araştırmacı

Beğenileri:
    6.216
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    oto teknisyen araştırmacı
    Yer:
    nicopolis
    cihazla bakmanda fayda var yerleşim yerindesin bazı emareler bulabilirsin esas define bu tip yerleşim yerlerinde olur zaten önemli olan tecrübe sahibi olmak ve bilinçli bakmak olaya siteyi takip et yorumlarla ilgilen kendini geliştir

• Beğen Beğen x 1
    • Doğru Doğru x 1
  5. metin77

metin77 V.i.p Üye Özel Üyemiz

Beğenileri:
    3.160
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    adana
    Dikkatsizlik yüzünden başa gelenlere ecel diyebilirim. Tılsım gözle görülür kulakla duyulur. garip ve anlamsız durumlar yaşarsan tılsım demek daha doğru olur. yerinde olsam işten ayrılıp o ermeni evini oradan kaldırırım. illaki değerli şeyler bulacaksın. pulse dedektör olarak sadece ve sadece Lorenz marka dedektörlere güven ve iyi bir araştırma yap.

• Beğen Beğen x 3

Sayfayı Paylaş