Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Mineral Eleme Sistemiii..... | Sayfa 26 | Define Mekanı- Define işaretleri

Mineral Eleme Sistemiii.....

Konusu 'Güncel AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) Bölümü' forumundadır ve tuncers tarafından 31 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. sprtcs

sprtcs üye Kullanıcı

Beğenileri:
    22
    Tecrübe Puanı:
    8
    usta hareket halindeki suya tepki veriyor çubuklar durağan hareketsiz suya çekim vermiyor su hareket edince ortaya çıkan enerjiye çekim veriyor

2. Koraşoğlu

Koraşoğlu üye Kullanıcı

Beğenileri:
    13
    Tecrübe Puanı:
    8
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Karaman
    Sevgili ustalar daha yapmadım ama sodyum siyanür ile cıva ferit pil kömürü ile pil kimyasalı birbirine karışmadan L çubuklara bu malzemeleri koysak olur mu saygılar.

3. gurbetcii

gurbetcii üye Kullanıcı

Beğenileri:
    81
    Tecrübe Puanı:
    18
    selam tuncers kardeş ben pirinç çubuklar ile su arıyorum mineral damarını elemem için ve diğer tavsiyelerinizi bekliyorum çalışmalarınızda başarılar dilerim

4. sprtcs

sprtcs üye Kullanıcı

Beğenileri:
    22
    Tecrübe Puanı:
    8
    • Beğen Beğen x 1
  5. sprtcs

sprtcs üye Kullanıcı

Beğenileri:
    22
    Tecrübe Puanı:
    8
    çok açıklayıcı olmuş tşkler bazan bir çizim sayfa dolusu anlatımdan daha etkilidir

• Beğen Beğen x 1
  6. gurbetcii

gurbetcii üye Kullanıcı

Beğenileri:
    81
    Tecrübe Puanı:
    18
    ellerinize sağlık bu yaz su arama işlerinde muklatıslar ile deniyeceğim elimde çin den getirttiğim güçlü muklatıslar var ama 1 cm çapında arkaarkaya yapışık biekaç tane koysam olurmu denedinizmi siz teşekkürler

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. TANRIDAGI

TANRIDAGI üye Kullanıcı

Beğenileri:
    39
    Tecrübe Puanı:
    18
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    izmir
    harika bir konu olmus. hepimizin basbelasi olan minerallere karsi herbiri kolaylikla denenebilecek yontemler. ben bi ustaddan duydugum betoniti uzun suredir kullaniyorum. buyuk olcude rahatladim. ancak goz ardi edilmemesi gereken sey cubuk kulanan kisinin enerjisi butun metotlara saglikli cevap vermeyebilir. deneyerek kisi icin en uygun yontemi bulmakta fayda var. emeginize saglik...

• Beğen Beğen x 3
  8. sprtcs

sprtcs üye Kullanıcı

Beğenileri:
    22
    Tecrübe Puanı:
    8
    her sistem herkeste aynı tepkiyi vermeyebilir çubuk işinde birçok şey muallak olabilirlikler testler tecrübelerden yararlanarak bizde kendi gözlemlediğimiz farklı gözden kaçan noktaları tesbit edip fikirlerimizi paylaşırsak herşey daha belirginleşir netleşir diye düşünüyorum Allah herkesin gönlünce versin

• Beğen Beğen x 4

Sayfayı Paylaş