Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Sevgili Ustalarım Ve Kardeşlerim | Sayfa 3 | Define Mekanı- Define işaretleri

Sevgili Ustalarım Ve Kardeşlerim

Konusu 'DefineMekanı Ustalar Odası' forumundadır ve MAVRAN tarafından 20 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. MAVRAN

MAVRAN Usta Define İşaretleri

Beğenileri:
    6.126
    Tecrübe Puanı:
    113
    Yer:
    Trabzon_Kocaeli
    H.bulduk kardesim

• Beğen Beğen x 1
  2. kervan07

kervan07 Admin Araştırmacı

Beğenileri:
    2.860
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    turizm,tekstil,çiftcilik
    Yer:
    antalya,trabzon,samsun,ısparta
    Hoş geldin mavran ustam..özlettin kendini..ne yalan söylim benimde pek vaktim olmuyor. aynı dediğin gibi ustam emekli olunca insanın daha çok işi oluyor.ben emekli değilim ama emekli gibi yaşantım var. define işlerine çok vakit ayırıyoruz fakat nasib olmayınca sadece tecrübe ile eve dönüyoruz.
    inşallah en yakın zamanda görüşme imkanımız olur.sizin gibi kıymetli bir dostum olsun isterim. ALLAHA emanet olun saygılarımla kervan

• Beğen Beğen x 4
  3. Kartal Karabulut

Kartal Karabulut üye Kullanıcı

Beğenileri:
    2
    Tecrübe Puanı:
    3
    Kervan ustam siteyi biraz araştırdım yapmış olduğunuz yorumlar baya hoşuma giti bu durumda sizi samimi gördüm eyer musadeniz olursa bende bir kaç foto atmak istiyorum

• Beğen Beğen x 2
  4. MAVRAN

Beğenileri:
    6.126
    Tecrübe Puanı:
    113
    Yer:
    Trabzon_Kocaeli
    İnşallah kardeşim Mevlam yazdı ise bir araya gelmeyi o da olur bir bakmışsın ben senin oradayım veya bir bakmışsın sen buradasın. Nasip diyelim kardeşim nasip

• Beğen Beğen x 1
  5. bornovalı

bornovalı V.i.p Üye Özel Üyemiz

Beğenileri:
    894
    Tecrübe Puanı:
    93
    S.A.
    Merhaba Mavran ustam.
    Hoş geldin. Sefalar getirirsin inşallah.
    Bizden yana şükür, yok bir yaramazlık.
    İlk işe başladığımda; "25 yıl geçecek de ben emekli olacağım haa" diye hayıflanıyordum. Değil 25 yıl 43 yıl olmuş çalışmaya başlayalı. Nasıl geçti diye hiç sorma. Ben de anlamadım.
    Emekli olan arkadaşlara bakıyorum da, alışkın oldukları düzenden, başka bir düzene geçince oldukca zorlanıyorlar. Ama bir müddet sonra her şey yerli yerine oturuyor. Bir şekilde yeni bir düzen kuruluyor. ALLAH (c.c) sağlık, sıhhat verdikten sonra gerisi EvvelALLAH.
    Tekrar hoş geldin der, nezninizde tüm üye arkadaşlara sağlık, sıhhat afiyetler dilerim.
    Sağlıcakla kalın
    ALLAH a emanet olun.

• Allah(c.c) Razı Olsun Allah(c.c) Razı Olsun x 2
    • Beğen Beğen x 1
  6. Kartal Karabulut

Kartal Karabulut üye Kullanıcı

Beğenileri:
    2
    Tecrübe Puanı:
    3
    Mervan ustam bu siteyi pek kullanmayı beceremiyorum numaramı braksam veya sizin numaranızı alsam mümkün mü watsaptan size bir kaç resim atmak istiyorum

7. MAVRAN

Beğenileri:
    6.126
    Tecrübe Puanı:
    113
    Yer:
    Trabzon_Kocaeli
    Öncelikle aramıza hoş geldin kardeşim Kusura bakma kardeşim senlik bir durum değil ancak bu şekilde bir kaç arkadaşa yardımcı olmaya çalıştım ancak birinde çok sorun yaşadım bundan dolayi kendime söz verdim bir daha yapmayacağım diye bu yüzden de uzun bir süre siteye bile girmedim. Benden dolayı kimse zarar görmesin diye.
    Hem ben sandığın kadar iyi değilim hakkını helel et side de ne cengaver ustalar var sen hele resimleri paylaş bak benden iyi yorum yapacaklar.
    Hakkını helal et. Saygılar.

8. MAVRAN

Beğenileri:
    6.126
    Tecrübe Puanı:
    113
    Yer:
    Trabzon_Kocaeli
    Teşekkür ederim Ustam Allah razı olsun Allah sana sağlık sihat versin de bir 43 yıl daha çalış, ama ne desem bilmem ben değil çalışmak istemiyorum. Yoruldum ustam insanlarla uğraşmaktan yoruldum. İnsana yardımcı olursun sonra en istenmeyen sen olursun ve bunu başlatan da yardımcı olduğun iş arkadaşın olur. Kısaca g..... sıkışan gelir rahatlayınca sen kimsin.
    İnsanlar benden uzak ben onlardan uzak böyle çok güzel ve iyi.
    Saygı ve sevgilerimle

• Beğen Beğen x 1

Sayfayı Paylaş