Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik tılsım nasıl çözülür | Sayfa 8 | Define Mekanı- Define işaretleri

tılsım nasıl çözülür

Konusu 'Tılsım, cin ve benzeri olaylar' forumundadır ve BoZKu®T tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. asyali76

asyali76 üye Kullanıcı

Beğenileri:
    15
    Tecrübe Puanı:
    3
    Ayat L Kursi ile daire sadece genellikle havvas calismalarinda uygulanir. oturdugun yerde yani daire icersinde kaldigin surece korunmaktir daire disina ciktigin anda koruma olayi bitmistir

Son düzenleme: 4 Nisan 2018
    • Beğen Beğen x 1
  2. asyali76

asyali76 üye Kullanıcı

Beğenileri:
    15
    Tecrübe Puanı:
    3
    ustadim cinler sahiplenmiyor onlar sadece koruma amacli gorevlendirilmislerdir

• Doğru Doğru x 1
  3. TANRIDAGI

TANRIDAGI üye Kullanıcı

Beğenileri:
    52
    Tecrübe Puanı:
    18
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    izmir
    ustadlar ben bu tilsim mevzusuna inanmiyorum. tuzaklamalar ve gomunun zehirli maddelere bulanmis olmasi tamam ama tilsim isi bana komik geliyor. buna benzer bir olay yillar oncesinde konyanin bir ilcesinde basima geldi. arkadaslar ufak caplida olsa bi gomu bulmus. mal toprak bir materyal icinde. yok almaya calistiklarinda bocekler cikiyormus, yok bogulacak gibi oluyorlarmis falan filan. ama bizim bu kerizler olayi o kadar cok dillendirdiler ki, olaydan ve yerden bitek ilcenin eseklerinin haberi yok. bolge tatar ve karacay diye bildigimiz toplulugun yasadigi koyun hemen yani. en sonunda hadi yuruyun gidiyoruz dedim. bizim kekler aradan bikac ay gecmesine ragmen hala mala elini surememis. gomu yerine geldik. yer aynen bizimkilerin kapatip biraktigi gibi duruyor. basladim eselemeye sonucta ortada ne mal var nede baska bisey. etrafta sigara izmaritleri ve bikac icki sisesinden baska bisey yok. uzun lafin kisasi tilsimli yada buyulu diye bizim keklerin almaya korkyugu mal bi baskasi tarafindan alinmis. zaten her kim aldiysa helal olsun allah gule gule yemeyide nasip etsin. diyecegim odur ki ben bu tilsim olayina inanmiyorum. haaa bu arada inanan arkadaslarada bi sozum yok. kendi gorus ve inanc meseleleridir. saygilar...

• Beğen Beğen x 1

Sayfayı Paylaş