Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Ustalar Yorumunuzu Bekliyorum | Define Mekanı- Define işaretleri

Ustalar Yorumunuzu Bekliyorum

Konusu 'Fotoğraflı Define işaretleri, anlam ve çözümleri -' forumundadır ve burak aydemir tarafından 10 Mart 2019 başlatılmıştır.

1. burak aydemir

burak aydemir üye Kullanıcı

Beğenileri:
    0
    Tecrübe Puanı:
    1

Hoşgeldin ziyaretçi. Linkleri görebilmek için lütfen Üye olunuz yada Giriş yapınız.

Hoşgeldin ziyaretçi. Linkleri görebilmek için lütfen Üye olunuz yada Giriş yapınız.

ustalar bahcemde belleme yaparken 2 yassı üst üste taşa denk geldim altında kemikler çıktı bir taşda bir şekil vardı ben çözemedim resimleri bakarsanız yorumlarınızı bekliyorum eski ermeni yerleşkesi buralar

2. esrarengiz2828

esrarengiz2828 Admin Araştırmacı

Beğenileri:
    6.293
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    oto teknisyen araştırmacı
    Yer:
    nicopolis
    mezara denk gelmişsin büyük ihtimalle cihaz varsa cihazla konturol etmeyi unutma taşa sanki adam kafası çizmeye çalışılmış gibi yada buna benzer patika yol varmı bi bak derim

3. burak aydemir

burak aydemir üye Kullanıcı

Beğenileri:
    0
    Tecrübe Puanı:
    1
    dostum yanında patika var neresine bakmak lazım. bıde şu var 30 metre yanında osmanlı altınları bulundu bırtanesinide ben bulmuştum küçük çeyrek büyüklüğündeydi

4. esrarengiz2828

esrarengiz2828 Admin Araştırmacı

Beğenileri:
    6.293
    Tecrübe Puanı:
    113
    Meslek:
    oto teknisyen araştırmacı
    Yer:
    nicopolis
    osmanlı dönemi ise cihaz şart cihazsız patikayı takip edip olabilecek yerlere bakmalısın taş yığıntısı olur mağra olur patika çatı olur bu gibi yerleri konturol et

Sayfayı Paylaş