Define cilik ve define isaretleri hakkında kullanıcılara bilgiler sunulan forum sitesi, define isaretleri, define siteleri, define sitesi, definecilik Volcan Mı Acaba | Define Mekanı- Define işaretleri

Volcan Mı Acaba

Konusu 'Mekanımıza yeni katılan üyeler' forumundadır ve karaca2000 tarafından 9 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. karaca2000

karaca2000 üye Kullanıcı

Beğenileri:
    1
    Tecrübe Puanı:
    3
    merhaba arkadaşlar dağlık bir alanda böyle bir kaya üzerinde işaretler ile karşılaştım bu işaretler hakkında bilgi sahibi arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. teşekkürler

Ekli Dosyalar:

2. Erdem

Erdem Vip Üye Define İşaretleri

Beğenileri:
    3.176
    Tecrübe Puanı:
    113
    Volçandan şüphelenilen işaret listesi=Baklava dilimi,Kurt,Tavuk Civciv,Binicili At,Nal gibi, bunların hiçbirisi yok sizde

• Beğen Beğen x 3
  3. karaca2000

karaca2000 üye Kullanıcı

Beğenileri:
    1
    Tecrübe Puanı:
    3
    birisi volcan dedi yerini öğrenmek istiyor. acaba ne anlama geliyor. normal şartlarda bulunamayacak ama göz önüne bir yerde. ilk 1 numara yazan yerdeki kayanın sağ ve sol tarafında boşluk farkettim. sonra 2 numaralı işareti buldum. çevreyi araştırırken 3 numaralı kayayı buldum. 2 ve 3 'ün üstü yosun ile kapalıydı. kenarlarında boşluk olan kayanın altını gösteren video var ayrıca

Ekli Dosyalar:

4. Bluerose

Bluerose üye Kullanıcı

Beğenileri:
    52
    Tecrübe Puanı:
    18
    Ben aynı böyle bir işaret buldum üst tarafında 10 adım falan yer altından merdiven gibi işaret buldum. Onun yan 10 adım sağında zincir gibi 7 delik vardı merdivende 7 basamaktı. (aslında tesadüf ilk merdiven çıkardım topraktan tesadüf etrafı gezerken işaretlerini gördüm)

• Beğen Beğen x 2
  5. Bluerose

Bluerose üye Kullanıcı

Beğenileri:
    52
    Tecrübe Puanı:
    18
    Mutlaka asıl başka işaret lazım. Bu işaretin aynısı idi ama ne kenarlar ne okun ucu verdiği yön. okun ucunun sağ biraz çaprazı idi

• Beğen Beğen x 2
  6. karaca2000

karaca2000 üye Kullanıcı

Beğenileri:
    1
    Tecrübe Puanı:
    3
    video ekleyemiyorum kenar boşluklardan kapak gibi büyük bir taş var ilk kayanın altında 2x2 belki daha fazla onun hemen önünde 1 kişinin zor sığabileceği bir boşluk gene büyük bir taş var

• Beğen Beğen x 1
  7. Aydnih

Aydnih üye Kullanıcı

Beğenileri:
    35
    Tecrübe Puanı:
    18
    Yer:
    Al bayrağın olduğu her yer
    Ustam özür dileyerek topal ayı yıda eklemek isterim. Saygılar

• Beğen Beğen x 3

Sayfayı Paylaş