arkadaslar bu ne olabilir anlamı varmıdır ?? | Define işaretleri ve anlamları

arkadaslar bu ne olabilir anlamı varmıdır ??

karainci78

Kullanıcı
arkadaslar x in altındaki emare hiç görmedigim birşey ??

Son düzenleme:

Sarpedon

Kullanıcı
Cevap: arkadaslar bunu çözemedim !!

karayollari nin olmasin,, saka bir yana.. tasi onden resimleseydin iyi olurdu, carpi noktada olabilir ama, yinede arkadaslar fikirlerini belirtsin,,

kolay gelsin

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: arkadaslar bu ne olabilir anlamı varmıdır ??

üzeri işaretlenmemiş halde resmi varsa ve başka açılardan resmi varsa birde taşın baktığı alanı gören resmi varsa eğer safranbolu etliekmeği gibi lezzetli olurdu. Toprağım

ufuk14

Kullanıcı

genişce bi resimlesen.sagını solunu arkasını bi görsek.

TATLARLI

Kullanıcı

Merhabalar. Bana orada işaret yokmuş gibi geldi. Ama olurda bu şekilde bir işaretle karşılaşırsak buda şu anlama gelir. Başlangıcı bu taşın altından 3 merdiven ile inilen L şeklinde tünelden ve tünelin sonunda gireceğin odadan bahseder.

karainci78

Kullanıcı

Merhabalar. Bana orada işaret yokmuş gibi geldi. Ama olurda bu şekilde bir işaretle karşılaşırsak buda şu anlama gelir. Başlangıcı bu taşın altından 3 merdiven ile inilen L şeklinde tünelden ve tünelin sonunda gireceğin odadan bahseder.[/
ustam,,bu işareti ben sonradan farkettim acıkcası ve tek resim koymamın sebebi ise diger acılardan bakılınca cıkmaza giriyor ve emareler bilinçsiz bi sekilde oynanmış belkide dönemle alakalıdır bilemiyorum kafa karısıklıgı diz boyu
daha kapsamlı bilgiye ulaşmaya calısıyorum bilgi ve resimlerle bunu tüm arkadaslarla paylasıcam yakında kısmet olur insallah..

Son düzenleme:

TATLARLI

Kullanıcı

Asıl bu tür işaretlere yoğunlaşmak gerekiyor. Küçük ama kendi işaretini görebileceğin anlayabileceğin kadar 2 tane işaret tek kişinin saklayacağı bir hediye için ideal işaretler. Yalnız aşınmadan dolayı yada doğal değilse. Taşın duruşu dikdörtgene traşlıya benziyor neden işaret olmasın sağlı sollu geriden fotoğraflarmısın birde gittiğinde boşluk bak bakalım tam üstünden yada 1 mt çevresinden.

karainci78

Kullanıcı

usta yerin geniş acısı bu

zehir

Kullanıcı

s.a ustam o x boyu nekadar ölctünüz mü acaba 5, 7 cm arası ise uzaklara gitmeye gerek yok bulunan son noktadır bide o kayayı dikatli inceleyver murc ucu girecek kadar bi delik varmı veya yakınlarında bi kayada murc ucu girecek delik varmı yoksa altına dibine bakıver sana zahmet

Üst Alt