Bilgi Amacıyla Yazıyorum Define İle İlgilenenler Bilgi Verirse Sevinirim | Define işaretleri ve anlamları

Bilgi Amacıyla Yazıyorum Define İle İlgilenenler Bilgi Verirse Sevinirim

Sahin1672

Kullanıcı
Öncelikle Herkese Merhaba Bir Kaç Noktaya Deyinmek Ve Bilgi Almak İstiyorum.
Bir Arazi Satın Aldım Ve Bana Arazimde Tümülüs Olduğu Söylenildi Ardından İnsanlar Gelip Kontrol Etmeye Başladı Ve Kimi 5 Ton Kimi 150 Ton Altın Olduğunu Söyledi Arazim Bölgede Tek Yumurta Tipi Ve Arkasında Büyük Kayaların Olduğu Bir Dağ Var Karşısında Da Göl Manzarası Var Sonra Biri Ben Görüntü Alırım Dedi Ve Karotla Deldi Fakat 4 Metrede Çok Yoğun bir Kil Den Dolayı Göremedik Motorla Çekti Sondaj İle Denedi Ne Yaptıysa O Kil Gitmedi Fakat 4 Metreden Sonra YUkarı Suç Çıkmadı
Bana Konuyla alakalı Bilgi Verme Şansınız Varmıdır Teşekkür Ederim

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Öncelikle mekana hoş geldiniz
Arkadaşım Tümülüsten bahsediyorsunuz
Madem arazi sizin tumulus dediğiniz yeri geniş açılı bir şekilde fotoraflama yapsanız resimi mekana yüklerseniz daha iyi yorumlar alırsınız bilgilerinize teşekkür ediyorum

MAVRAN

Super Moderatör
@Sahin1672 aramıza hoşgeldin, dilerim aradığın her ne ise muvaffak olursun.

Ülkemizde olan tumuslerin hemen hemen hepsi biliniyor ve izleniyor,

size bunu söyleyenler ne kadar samimi ve gerçekçi. Bana öyle geliyor ki ileri zamanlarda size farklı teklifler de gelecek. Dikkatli olun dolandırılmayın.

Sahin1672

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Öncelikle mekana hoş geldiniz
Arkadaşım Tümülüsten bahsediyorsunuz
Madem arazi sizin tumulus dediğiniz yeri geniş açılı bir şekilde fotoraflama yapsanız resimi mekana yüklerseniz daha iyi yorumlar alırsınız bilgilerinize teşekkür ediyorum

Tümülüsü yoksa başka birseymi resimlersen ne olduğunu söyleriz
Merhabalar telefon numarası alabilir miyiz? Serbest mi