Cinler tarafından sahipli mekanlar hakkında

ersan

Admin
Cevap: Cinler tarafından sahipli mekanlar hakkında

merhaba MURATS44 usta bende sana katiliyorum benim basimdan gecen bir sey anladem
ister inansin ister inanmasinlar ben gurduklerii anlatirim .

Bir gun bir bulagar korucu geldi dediki ona babasi ulurken vasiyet etmis bubasi ilerten bir musluman zengin bir adamdan evi almis .
ama musluman adam evin sahibi demiski ben alcami aldim sana da biraktim toburda kirez acin 2 mt guneyinde demis .
zaman gelik gidiyo bu bulgar dede ulurken oluna diveriyiyor bu meseleyi.
ordaki kuv 2 km yukariya disiliyor o eski kuv yerini yapmislar tarla devlet .
Korucu geldi dediki dostum gel bakiver bana cubuklarlan babam ulurken buyle dedi bana dedi .
bismilya dedim ceketik arabaylan hava cok sicak tam ekinler suteken adamin baseti yere vardik yer dedi buradan 400 mt yok arabaylan nasil gidelim bizde yurulek ceketik cubuklar istikameti verdi ceketik baya bir girdimi hic biyerde bisey yokan yel cikaya basldi cubuklari yel ceviriyor biz ikimiz ve abimin cucuk olu ucumuz gidiyoruz
baya bir iceri girdik bir yerde bisey yokan adam basladi alamaya ,,salin beni ,,diye bastan sanetim maytap yapiyor diye adam diyoriki ,,bog da vi prosti,,--demeki sizi diyor allah baslasi gibi bir bisey giderken adam yikildi basladi barmaya kurtarin beni diye ama bende bisey yok birde abimin olunda sade bir bu bulgar korucuda
oldu ben korktum .aldik bulgar arkadasi koltuuk altlarimiza dunduk disari ciktimi hep ta deva ederi alamya pindirik onu arabaya 1 km kadar o yerden uzaklastimi adam duzelmeye basladi adam diyorki bu yer bos deyil ne istere olsun ben o yeri 2km etrafindan bilem gecmem diyor.
bizlere bisey olmadi ama biz cekedirken ,,bismilya ,,dedik ikimizde
ondan mi bilmiyorum musluman ve allaha inandimize mi bir turlu aklim ermiyor bu ise .

Son düzenleme:

cipskolik

Kullanıcı

üç harflilerin bulunduğu ortamda saçların diken diken olması her insanda olan bir belirtidir onlarla uğraşmamak gerekir

değerli ustalarım bu konuyla alakalı bişeyde benim başıma geldi bi arkadaşım bi yer bulduğunu ve kendisine yardımcı olmamı istedi ama yer korunuyor dedi bende kimler koruyor dedim 3harfliler dedi güldüm ve kafandan sil bunları yok böyle bişey dedim sonraki gün yola çıktık yerine bakmaya gitmek için yolda malum hayal kurmalar vs vs mekanı gördük tahminim 100mt falan kala yere arkadaşıma bişeyler olmaya başladı ayaklarım tutmuyor dedi ve yere yığıldı şaka yaptığını düşündüm ve hadi kalk falan dedim ama arkadaşım yerden kalkmadı geri dönelim falan dedi bende gelmişken yeri görmedn gitmem dedim yere gittim bana bişey olmadı geri geldiğinde arkadaşım ayağa kalktı ve dönüş yolunda titreyerek eve geldi bir kaç gün evden çıkmadı yalan olmasın 3gündü galiba sen onları görmedinmi dedi kimleri dediğimde yaratıkları falandiye saçmaladı durdu sizce ne olabilir? ALLAH CC ben insanları ve cinleri bana ibadet etsin diye yarattım buyurur saygılar ustalarım(not mekana giderken ben abdesliydim)

Son düzenleme:

cipskolik

Kullanıcı

değerli ustalarım gerçekten bu tarz yerler 3 harfliler tarafından korunuyormu malum çok duyuyorum ama nedense inanamıyorum malı taşıdığını gizlediklerini farklı gösterdiğini söyleyenler var gerçeklik payı nedir?