Dogalmi | Define işaretleri ve anlamları

Dogalmi

Kader25

Admin
Yer ilgiyi hakeden bir yer.
Lakin fotograflama ve sunum çok yetersiz. Ayrıca bu kayalıklara kayaların üzerinde işaretler krokiye benzer şeyler, yön veren çizimler kayalarda kesilerek olacak. Bu Alan detay ister.

Aşağıdaki konuyu okumanizda fayda var.
Define İşaretinin Fotoğraflanması Nasıl Olmalı.?

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Hayırlı aksamlar ustalar
Muhteşem bir yer. Tek kelimeyle al @Kader25 ustayı git buraya. Zerre doğallık yok benim gördüklerimde. Burda tandır kazan gömüsü muhakkak olur. Odalar haricinde. Konuya @TRUVA @Kervan07 ve @bornovalı ustalarda muhakkak baksın isterim. Ben hiç bir yere gitmiyorum resmiyet dışında nadirdir gittiğim, buraya da asla gelmem ama gitmiş olsam geleceğim yerlerden biri muhakkak burası ve @AhdeVefa arkadaşın açmış olduğu konudaki yer olurdu. Bu alanda soygun yoksa odaklanın derim. Önce tespit edin sonra harekete geçin. Asla boş vaatlerin heyecanına kapılıpta efor sarfetmeyin. Selametle İnş’ALLAH. ✋

TRUVA

Admin
Muhteşem bir yer. Tek kelimeyle al @Kader25 ustayı git buraya. Zerre doğallık yok benim gördüklerimde. Burda tandır kazan gömüsü muhakkak olur. Odalar haricinde. Konuya @Kervan07 ve @bornovalı ustalarda muhakkak baksın isterim. Ben hiç bir yere gitmiyorum resmiyet dışında nadirdir gittiğim, buraya da asla gelmem ama gitmiş olsam geleceğim yerlerden biri muhakkak burası ve @AhdeVefa arkadaşın açmıl olduğu konudaki yer olurdu. Bu alanda soygun yolsa odaklanın derim. Önce tespit edin sonra harekete geçin. Asla boş vaatlerin heyecanına kapılıpta efor sarfetmeyin. Selametle İnş’ALLAH. ✋
Ihtiyar dekikanliyi gozden cikarmissin.:D

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Muhteşem bir yer. Tek kelimeyle al @Kader25 ustayı git buraya. Zerre doğallık yok benim gördüklerimde. Burda tandır kazan gömüsü muhakkak olur. Odalar haricinde. Konuya @TRUVA @Kervan07 ve @bornovalı ustalarda muhakkak baksın isterim. Ben hiç bir yere gitmiyorum resmiyet dışında nadirdir gittiğim, buraya da asla gelmem ama gitmiş olsam geleceğim yerlerden biri muhakkak burası ve @AhdeVefa arkadaşın açmış olduğu konudaki yer olurdu. Bu alanda soygun yoksa odaklanın derim. Önce tespit edin sonra harekete geçin. Asla boş vaatlerin heyecanına kapılıpta efor sarfetmeyin. Selametle İnş’ALLAH. ✋
bunlar soygun yeri değilmi ? kapalı alanları ustalar çizecez demişler zaten. bekliyoruz heyecanla :)

Ekli dosyalar

• 20240629_144832.jpg
    20240629_144832.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 17