istek öneri şikayet ve memnuniyet | Define işaretleri ve anlamları

istek öneri şikayet ve memnuniyet

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Varmı ihtiyaç, öneri şikayet vs..

abiler kardeşler dostlar, ne var ne yok, varmıdır istek öneri şikayet hususlarında bir talep. artık aramızda gücenme darılma vs.. böyle şeyler kalkmıştır. bu sebeple rahat olalım lütfen.

mesela ben memnuniyet olarak şunu belirtmek isterim, forum ahengi çok muazzam gidiyor, kontrollerimde define siteleri içerisinde en aktif sitelerden biri konumundayız. bunun ne getirisi varki diyecek olduğunuzda hiçbir getirisi yok. daha doğrusu maddi olarak hiç bir getirisi yok (dileyen araştırabilir, sitedeki reklamlar google reklamıdır ve sadece site masrafını karşılamaktadır, ekstra bir ücret cebimize kesinlikle girmemektedir. dileyene google reklam getirisini paylaşabilirim. şeffaf olalım :) ) fakat manevi olarak oldukça fazla getirisi var. onlarca arkadaş onlarca dost edindik. Sitemizde açılan konulara uzun süreler geçmeden hemen cevaplar verilmektedir. Doğrudur yanlıştır kısmını konu açan arkadaşlar açık sözlülükle diyebilir. doğru olan memnun eder yanlış olan tecrübe katar. tabi buda saygı çerçevesinde olmalıdır. attın tuttu, ne salladın be, hiç bir alakası yok boş yapıyorsun gibi söylemler kırıcı olmaktan öteye geçmez.

velhasıl kelam, gerek yönetici olan arkadaşlarım gerek sitede aktif olan arkadaşlarım herkese emekleri için teşekkür ederim. konu başlığında yazdığıma gelince varmıdır istek öneri şikayeti olan. elimizden geleni yapalım.

şahsen sitede sürekli aktif olamıyorum gözden kaçan aktiflikler oluyor, ben bu foruma gönül verdim mesai harcadım fakat bizi gören duyan yok diyen varsa öncelikle hakkını helal etsin. görev istenmez alınır veya görev istenmez verilir gibi olgulardan sıyrılalım, buraya açıktan da yazabilirsiniz bana özeldende yazabilirsiniz.

sevgi ve saygılarım ile,,,

METİN

Kullanıcı
Bozkurt birkaç tane steye giriyordum artık burası hariç hiç desem doğrudur girmiyorum .ama sanki DEFİNE MEKANI.beni halatla kendine bağlamış.neden oluyor cunki bu sitedeki dostluk ve hoşgörü bambaşka.butun yetkili arkadaşları kutlar.basarilar dilerim.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Varmı ihtiyaç, öneri şikayet vs..

abiler kardeşler dostlar, ne var ne yok, varmıdır istek öneri şikayet hususlarında bir talep. artık aramızda gücenme darılma vs.. böyle şeyler kalkmıştır. bu sebeple rahat olalım lütfen.

mesela ben memnuniyet olarak şunu belirtmek isterim, forum ahengi çok muazzam gidiyor, kontrollerimde define siteleri içerisinde en aktif sitelerden biri konumundayız. bunun ne getirisi varki diyecek olduğunuzda hiçbir getirisi yok. daha doğrusu maddi olarak hiç bir getirisi yok (dileyen araştırabilir, sitedeki reklamlar google reklamıdır ve sadece site masrafını karşılamaktadır, ekstra bir ücret cebimize kesinlikle girmemektedir. dileyene google reklam getirisini paylaşabilirim. şeffaf olalım :) ) fakat manevi olarak oldukça fazla getirisi var. onlarca arkadaş onlarca dost edindik. Sitemizde açılan konulara uzun süreler geçmeden hemen cevaplar verilmektedir. Doğrudur yanlıştır kısmını konu açan arkadaşlar açık sözlülükle diyebilir. doğru olan memnun eder yanlış olan tecrübe katar. tabi buda saygı çerçevesinde olmalıdır. attın tuttu, ne salladın be, hiç bir alakası yok boş yapıyorsun gibi söylemler kırıcı olmaktan öteye geçmez.

velhasıl kelam, gerek yönetici olan arkadaşlarım gerek sitede aktif olan arkadaşlarım herkese emekleri için teşekkür ederim. konu başlığında yazdığıma gelince varmıdır istek öneri şikayeti olan. elimizden geleni yapalım.

şahsen sitede sürekli aktif olamıyorum gözden kaçan aktiflikler oluyor, ben bu foruma gönül verdim mesai harcadım fakat bizi gören duyan yok diyen varsa öncelikle hakkını helal etsin. görev istenmez alınır veya görev istenmez verilir gibi olgulardan sıyrılalım, buraya açıktan da yazabilirsiniz bana özeldende yazabilirsiniz.

sevgi ve saygılarım ile,,,
Özel yok özel yok.. şeffaf olalım dedik daha ne özeli. Özel olursa seni bile banlarım abi 😛
İşin latifesi bir yana bizim herhangi bir şikayetimiz yok hamdolsun. Ufak tefek şeyler oluyor oda herşeyi devletten beklememek gerek bazen de çözüme kendimiz gitmemiz icab eder. Bu düzende gidince de herşey gayet normal oluyor. Tecrübe konusuna gelince muhakkak bizlerden yorum alan arkadaşların değişik bir sonuca gitmesi halinde bizimle paylaşsın. Bu bilgisizliği değil tam aksine tesadüfen de olsa kültürde medeniyette ve diğer modellemelerde farklı bir metodun uygulandığına ve dahi bu metodun da tecrübe olarak kullanıcı sayesinde öğrenildiğine aktarıldığına sebebiyettir. Ben çok severim böyle şeyleri. Yeterki biri çıkıp desin ki Roni usta yanlış söyledin tam tersine bu böyle şu şöyle çıktı veya oldu desin. Desin ki bizde neyle muhattab olduğumuzu sayesinde iştirak edelim. Buna kızmam daha da minnettar olurum.

Bir diğer konu sitedeki şu huzuru ferahlığı kadim ortamı kimse bozsun veya bozulmasına sebep olsun istemem. Buna özen gösterelim. Geçen gün de dile getirmiştim bu hususu. Şurada ki aile yapısı 40 yıllık akraba kapısından daha faydalıdır kıymetini bilene. ALLAH senden razı olsun Ramazan abi. Sitenin ilk çağında Selim vesile oldu gelip bi el atmıştım ama nerden bilebilirdim ki birgün bende böyle kana karışıcam bu güzelim aile damarlarında fing atıcam. Seni de tüm dostane abilerimi, kardeşlerimi de tanıdığıma çok memnun oldum. Geçirdiğim bu süre içerisinde fayda vermişsek ne mutlu bize. Karşılıksız bir duaya minnet yaptık herşeyi. Sevenden de sayandan da ALLAH razı olsun.

Son olarak zamanın bize ne verip ne alacağı hiç belli olmaz. Bunu hep beraber tecrübe ettik, imtihan olduk. O sebeple dememde o ki bu güzelim aileye sahip çıkalım. Reklamın yetmediği yerde biz de varız biizniALLAH. Selametle İnş’ALLAH. 🤚

AhdeVefa

Kullanıcı
Uzun yıllardır bayram ustamı tanırım, lakin yüzyüze bir araya gelip bir kahve, çay içmek nasip olmadı. Elinden geldiğince dili döndüğünce çubuk ilminde bildiklerini aktarmaya çalıştı.Açmış olduğum konulara değerli ustalarım bilgisi dahilinde yönlendirmeye çalıştı. Son yerimizde nokta atışı yaptık , lakin bazı nedenlerden dolayı ellerimizle açtığımız yere tam girecekken geri kapatmak zorunda kaldım. Allah dilemezse bir şeyler sebep olur, şerden korudu Rabbim. Birbirinden değerli ustalarım, birbirimizi tanımasak bile, bilginiz dahilinde yönlendirmeye çalışıyorsunuz Allah sizlerden razı olsun.Hatrınız var, muhabbetimiz daim olsun inşallah.

Kader25

Admin
Bu sitenin nasibine ahlaki edebi saygısı sevgisi yüksek ustalarimiz agabeylerimiz düşmüş. Bu buyuk bir nimet. 6-7 sene önce define mekanına geldiğimde de bu kanaate varmiştim. Hala da aynı kanaatteyim.

Herşeyden once bu site;
Vatanını, bayrağını ve toprağını seven
Edepsizlikten, argodan, kaba saba ifadelerden hoşlanmayan,
Maddi beklentisi olmayan,
Ticari kaygısı bulunmayan,
Boynu kurt gibi kalın,
Küçüğünü büyüğünü bilen
Adabi edebi muhafaza eden
Mustehcenlikten ve küfürden haz etmeyen,
Bildiklerini paylaşmaktan imtina etmeyen,
İnsanlarla dalga geçmeyen alaya almayan ve dahi aşağılamayan,
Art niyetle geleni farkedip hemen tedbir alanların,
Suistimale açık hususları açık açık ifade etmekten çekinmeyen USTALARIN ve UYELERIN olduğu çok kıymetli bir sitedir.

Bu nedenle; takdir gören ve günlük ortalama 1.000 tekil kişi tarafından takip edilen bir sitedir.

Bu site, paylaşılan konu ve fotoğraflardan, copy-paste'si çok az olan özgün bir site olduğundan robotların da devamlı ziyaret ettiği bir sitedir.

Bu site, tartışmaya musade edilmeyen, herkesin görüşünü rajona uygun olarak yapabildiği bir sitedir. Bu konudaki hassasiyet üst noktada olduğundan "ima da bulunmaya" dahi rızası olmayan bir sitedir. Devamiyetinin en önemli unsurunun bu olduğunu da düşünüyorum.

Maşallah, nazar değmesin insallah.

BU SITEYE YENI GELEN DE SITEMIZIN BU HAVASINA INTIBAK ETMEKTE ZORLANMIYOR. Bu da önemli bir faktör. Zira üzüm üzüme baka kararır. Hiç değişmez.

Elbette eksiklikler vardır. Kusurları vardır. Amma şunu çok iyi biliyorum; kesinlikle KASIT yoktur. Kasıt olmayınca da meseleler çok çözülür.

Bu site, bu topraklarin köstebek yuvası gibi eşelenmesine engel olmuştur. Olmaya da devam edecektir. Yalan yanliş yönlendirmeleri vebal kabul edenlerin olduğu bir sitedir.

Bu sitede yapılan yorumlar ve görüşler, resmi prosedür öncesi bilgilendirmedir. Kaçak kazıya rızanın olmadığı sitedir.

Bu sitede buluntular yayinlanmaz. Alim satıma asla musade edilmez.

Bu site bağımsız bir sitedir. Kimseye bağlı değildir, kimseye borcu yoktur, boyun bukecegi bir açığının olmadığı bir sitedir. Kimseye de gebe değildir.

Netice olarak güzel bir sitedir.
Bir bayanın bile rahatlıkla gelip konuları okuyacağı, yorum yapabileceği utanılacak bir şeyi olmayan bir sitedir.
Edeblidir, saygılıdır.

Kuruluşundan bugüne emeği olan herkese teşekkür ederim. Allah cc hepsinden razı olsun.

Sitedeki ustalar defineci değildir. Bu iş bizlerin hobisi. Biz araziyi seviyoruz. Gezmeyi, çay demlemeyi, arazide yemek yemeyi, başka bir gözle bakmayı seviyoruz. Bu nedenle bu sitede EKIP kurulmasına hiç rıza göstermedik. Kimseyle ekip kurmadık. Yardımcı olmak defineci olmayı gerektirmez. Defineci olmakta da hiçbir mahsur yoktur. Yeter ki usulünce hareket edilsin.

Bizim kanunsuz işimiz olmaz. Olsaydı ne adımızı ne de fotoğraflarımızı sitede yayinlamazdik. Netice de gizli kalmanın da onlarca yolu var. Bilmez de değiliz. Karnımızı ağritacak yemek yemeyiz.

Uzun yazdım farkındayım
Gonlumdekileri yazıya dökmüş oldum bu vesile ile. Hakkınızı helal ediniz.

Ves Selam.