Koltuk

Egeli43

Kullanıcı
Enteresan ve ilginç ve garip bir alan.
Kayaliktaki tüm iscilikleri işaretleri ve ön ve yanda duran muhafız figürlerini üzerindeki işaretleriyle birlikte fotograflamaniz gerekiyor.

Baktığı yön dediğiniz alandaki düzlükte boşluk tespiti yapılmalı. Orada dikme bir taş olmalı sadece üç kısmı gözüken. Böyle bir kaya var mı kontrol ediniz.
ustam muhafızdan kastınız sağlam kolu tarafına bakan bi figür ve tammaltında iki oyma ile göze benzeyen figürden başka bişi yoktu o kısmı aldık Horasan katmanı vardı önündeki düzlükte hiçbi inceleme yapmadık ama bikaçgüne giderim detaylı fotolarım

Egeli43

Kullanıcı
Ustalar benim diğer el ayak merdiven adlı konumla iç içe giren 100 metre alandaki iki farklı konu oldu tek konuda birleştirme şansımız varsa daha anlamanız açısından iyi olur gibi kolsuz olan tarafında kalıyo diğer konum daki işaretler

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Ustalar benim diğer el ayak merdiven adlı konumla iç içe giren 100 metre alandaki iki farklı konu oldu tek konuda birleştirme şansımız varsa daha anlamanız açısından iyi olur gibi kolsuz olan tarafında kalıyo diğer konum daki işaretler
isteğin üzere iki konu birleştirildi

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Aleykümselam ustam koltuk büyük değil oturunca ayaklar yere değiyor baktığı yön diye attım 2. Foto altından çekilme 4.foto kolsuz tarafın baktığı yer
Arkadaşım biz koltuk hakkında sizde bilgi isteriz örneğin koltuk ana yöne bakar kuzey veya güney her yön başka ifade eder koktuga oturunca yönümüz hangi yön ayaklar yere deger veya askida kalır büyük kayada küçük de olabilir baktigi yön fotoğraf attim diyorsunuz ama kollu kolsuz bunuda bilmek isteriz baktigi yönü siz biliyorsunuz yazmassanuz nerden bilelim teşekkür ediyorum

Egeli43

Kullanıcı
Arkadaşım biz koltuk hakkında sizde bilgi isteriz örneğin koltuk ana yöne bakar kuzey veya güney her yön başka ifade eder koktuga oturunca yönümüz hangi yön ayaklar yere deger veya askida kalır büyük kayada küçük de olabilir baktigi yön fotoğraf attim diyorsunuz ama kollu kolsuz bunuda bilmek isteriz baktigi yönü siz biliyorsunuz yazmassanuz nerden bilelim teşekkür ediyorum
Baktığı yön kuzey sol kol koyma yeri var tabi ustam bende sizin yönlendirmenizle cevaplamam lazım yani bilgimiz yada tecrübemiz yok siz sağolun

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Baktığı yön kuzey sol kol koyma yeri var tabi ustam bende sizin yönlendirmenizle cevaplamam lazım yani bilgimiz yada tecrübemiz yok siz sağolun
Selamün aleyküm
Arkadaşım koltuğa oturupda baktığın yön kuzey ise baktığı yönde taş yığma altında mezar der zaten sizde bu taş yığmalar var sonra koltugun arka kısmında beş ile yedi adim da boşluk bakin mahzeni için ama burasi icin daha dikkatli olmanız gerekir
Teşekkür ediyorum

Egeli43

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Arkadaşım koltuğa oturupda baktığın yön kuzey ise baktığı yönde taş yığma altında mezar der zaten sizde bu taş yığmalar var sonra koltugun arka kısmında beş ile yedi adim da boşluk bakin mahzeni için ama burasi icin daha dikkatli olmanız gerekir
Teşekkür ediyorum
Karşıdaki taş yığını mezar ise giriş derinlik vs nasıldır

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Karşıdaki taş yığını mezar ise giriş derinlik vs nasıldır
Şimdi sana ne diyim ben gomenle beraber olsaydım şu kadar derdim herhalde ustalarımız gelip açacak değil top sende artik kaçak kazıdan uzak durun demek düşer bize kolay gelsin sana 🤣🤣🤣
Teşekkür ediyorum