Nal tılsımlar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Batı toplumlarının en eski ve en rağbet gören koruyucularından olan at nalını, insanlar üzerlerinde minyatürlerini taşıyarak da kullanmaktadırlar. Bunlar broş, kolye, yüzük ya da anahtarlık şeklinde yapılıp, kullanılmaktadır. At nalı ev ve binalar için kullanılan güçlü bir koruyucu olarak bilinir. Bir nalı evinize asacaksanız, iki açık ucun yukarı doğru gelmesine dikkat edin. Aşağı doğru bakan bir at nalı, o evdeki bereketin ve şansın akıp gitmesine neden olacaktır. Düzgün yerleştirilmiş bir nal ise, o eve bolluk, bereket ve huzur taşıyacağı gibi, ev halkını da uğursuzluklara karşı koruyacağına inanılır.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: Nal tılsımlar

Güzel paylaşım:rolleyes:

TEVFiK

Vip Üye

Batı toplumlarının en eski ve en rağbet gören koruyucularından olan at nalını, insanlar üzerlerinde minyatürlerini taşıyarak da kullanmaktadırlar. Bunlar broş, kolye, yüzük ya da anahtarlık şeklinde yapılıp, kullanılmaktadır. At nalı ev ve binalar için kullanılan güçlü bir koruyucu olarak bilinir. Bir nalı evinize asacaksanız, iki açık ucun yukarı doğru gelmesine dikkat edin. Aşağı doğru bakan bir at nalı, o evdeki bereketin ve şansın akıp gitmesine neden olacaktır. Düzgün yerleştirilmiş bir nal ise, o eve bolluk, bereket ve huzur taşıyacağı gibi, ev halkını da uğursuzluklara karşı koruyacağına inanılır.
Anaaaaa Vallahi ben bunu bilmiyordum Vallahi Sayın Ustam tevekkeli benim bu at nalı aşağıya bakıp şansımın gittiğini gördüm :(:(:( Vallahi olacak işim olmuyordu tevekkeli vermiş olduğunuz bu güzel bilgiler için çok Teşekkür ederim şimdi at nalını yukarıya çevirdim İnşallah şansımda çevrilmiş olur.:DSaygılarımla.:rolleyes:

star21

Kullanıcı

bu nal tılsımı batıl inanç mı yoksa gerçek mi böyle bir tılsım yapılıyor mu eğer yapılıyor ise ne gibi şeyler okunuyor yada yazılıp çiziliyor.

Serhat

Kullanıcı

Demekki eski insanların bildiği birşeyler varmış Güzel paylaşım:rolleyes: