1 Görsellikte Benden Video'lu | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

1 Görsellikte Benden Video'lu

Muhittin

Kullanıcı
Emeğine sağlık ustam
Yalnız kısa olmuş şöyle 5 10 dakka çekim olsaydı birazda anlatım tadından yenmezdi.(keyif)
Komana Üstadım , normal şartlarda hem konusur hem video çekerim. Oğlumu götüremediğim sarp tehlikeli mekanların evde videosunu izletirim , bu yüzden genelde uzun ve itinalı çekim yaparım.1 kaç yıla inanıyorum benimle her arazide uyum sağlıcağına. Çekirdekten yetişiyor bizi eyiten gösteren olmadı:confused: Saolsun Amca abi gibi sizin gibi Üstadlardan __ makalelerinden , engin fikir ve tejrubelerinden sayenizde fayda yarar görüyorum. Teşşekkür ederim Her 1 Üstadımıza ayrı ayrı.

Ellerinizden öperler ustalarım.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Estağfurullah
Allah hepinize Hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin. Muhabbetinizi daim etsin, maşallah bu yaşta bu heves varken uçanda kaçanda yatanda ellerinden kurtulmaz.
Allah cc bağışlasın

**seyyah**

Kullanıcı
usta güzel yerin var resimdeki kupa gibi yuvarlağı üstünde U işarreti var buda giriş olduuğunu gösterir.

**seyyah**

Kullanıcı
usta güzel yerin var resimdeki kupa gibi yuvarlağı üstünde U işarreti var buda giriş olduuğunu gösterir.

**seyyah**

Kullanıcı