14 Subat Icin Gorsel | Define işaretleri ve anlamları

14 Subat Icin Gorsel

bebe555

Kullanıcı
Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin tum arkadaslarin ustalarin yarinki se gililer gununu kutlar mutluluklar dilerim.
.
.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustam konunuzu ilgili bölüme taşıdım. Buradan takip edebilirsiniz.
KalbiSevgi ile atanlar için hergün sevgililer günü. Nasıl demişti Hz. Yunus
Sevelim sevilelim
Dünya kimseye kalmaz.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Teşekkür ederim kıymetli kardeşim komana ustamın da ifade ettiği gibi bizim millet olarak törelerimizde dinimizde yeri olmayan milletleri soymak için tezgahlanmış bir toplum mühendisliği olan sermaye babalarının üzerimizde oynadığı benzer oyunlardan biridir onların bizlere sunduklarını benimsemek verdiklerini almak onların çizmiş olduğu istikamette yürümek bu tezgaha gelmek demektir dolayısıyla dikkatli olmamız her önümüze sunulana bizleri biz olmaktan manevi duygularımızı sömürerek böylesine kan emici vampirlerin esiri olmayacağız inşAllah sevgiyi en iyi ifade etmenin yolunu dinimiz en güzel bir şekilde emretmektedir insanların nasıl mutlu ve mesut olacağını cenabı Mevladan daha iyi kim bilebilirki sevgili kardeşim inan seni Allah cc. rızası için seviyorum yoksa bu satırları yazamazdım sevgiyle kalınız...

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
gün takıntısı olmayan bir kişiliğe sahibim ancak toplumun önem verdigi günleride dikkate almak lazım nede olsa esnafımız bu günlerde biraz nefes alıyor sagolasın ustam güzel bir çalışma olmuş.