2.50mt Altında çıkan ilginç kaya parçası! | Define işaretleri ve anlamları

2.50mt Altında çıkan ilginç kaya parçası!

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum Sayın Arkadaşlar!2.50mt altında çıkan bu ilginç kesme kaya ilgimi çekti .doğal mı yoksa işaret mı acaba?kapak gibi görünen bu kayanın arkası yine kayadır.yani kapak değildir .Anlamı ne olabilir acaba?altında su çıkıyor!Lütfen yorumlarınız rica edeceğim Sayın Usta Arkadaşlar!Teşekürler ve Saygılar!

İRON

Kullanıcı
Cevap: 2.50mt Altında çıkan ilginç kaya parçası!

ben şahsen derimki ya kapaktır yada kaya arkası ile yerin altına dahda inilecektir.2.5 metreden böle br taşın çıkması bana göre boş ollmassa gerek.kayanın uzerinde türlü türrlü farklı şekiller mevcut en basitinden ok şekli..aşağıya doğru inmenizde fayda var derim....saygılar selametle kalınız....

murda34

Kullanıcı

ne amaçla oraya koyulduğu aşikar ama bence kapak değil fakir babanın yazdıklarını dikkate almanı öneririm aşağı doğru dikkatli bir şekilde inin 1 mt. kadar

UFUK

Kullanıcı

bu taşın üstünde kanal varmı.

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

kapak gibi duruyor güzel bir durum...
ufuk ustanın dediği gibi kanal yokmu üzrinde?

enver

Kullanıcı

Yorumlarınız için teşekürler sayın Arkadaşlar!ilk resimde kayanın üstü görünüyordur.kanal ne şekilde olmalı Ufuk usta?bu parça kapak değil üstte de anlatmışımdır.kapak gibi duruyordu ilk başta yanlız arkası yine kayanın devamıdır.ama rengi etrafında simsiyahtır.altında da su çıkıyor resimlerde göründüğü gibi.su belki de yağmurdan da olabilir onu bilemiyorum.yanlız orda kayanın bitimidir.öyle görünüyordur.ne kadar üstte olamlı bu kanal Ufuk Usta?çok ince bir çizgi var bu parçanın kendisinde.resimlerde de görünüyordur.yanlız kanal bilmiyorum usta.Mağara konusunun yeridir burası.Saygılar ve Teşekürler!Yorumlarınızın devaını dileğiyle.

enver

Kullanıcı

Bunlar mağara dediğim resimler dir.vede 2.50 mt kapağa beğenzeyen kaya parçasının üstüdür.kapağın üstü parçalı kayalarladır.kanal bakmadım doğrusunu sayın Ustalar!nerde olması lazım bu kanalın?

Tek gördüğüm kanal kapağın sağ tarafında üstte kalan bu kanaldır.kapaktan yüksekliği 4 mt civarıdır.bilmiyorum alakalımıdır?Teşekürler!

A21MEDLi

Admin

enver

Kullanıcı

Yorumunuz icin tesekurler Usta!

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum Sayın Ustalar!Altında çıkan bu kapağın üstünde resimler yada işaretler olmalı sayın ustalar!Sizlerden böyle bir durumu çıkan olan yada bilen arkadaşlar varsa lütfen yorumlarını paylaşabilirler mümkünse?Teşekürler ve saygılar!