2 mihrap | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

2 mihrap

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Cevap: 2 mihrap

cegedini unutmuş sun bu güzel yerleri görünce üşütme hasta olursun aslında birilerini hasta ediyon .koptumkoptumkoptumkoptum

ASİAVCI

Kullanıcı

bu konuya A21METLİDE cevap yazdıktan sonra sizinle cözümünü paylaşacağım hepinize yorumlar için tşkler takibe devam (alkış)

ersan

Admin

ASSI ustam bu iki yerde girisin var odalara .

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

güzel işaretler, zenginin malı zügürdün çenesini yorarmış, dağın üstünde kale harabeliği ve dağınık çakıl yığmaları olsa gerek.

ASİAVCI

Kullanıcı

a21 metli yazsın dememdeki amaç onun sunu nişleriyle ilgili önemli bulgularının olmasıdır bu aralar yoğun galiba pazartesiye kadar bekliyelim bi ses cıkmazsa ben bikaç görsel daha atarım burayla ilgili

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

böylesi bir yere yalnız gidersin ha....tarihi atmosferi yaşasak bize yetiyor be kardeşim.

ustam tarihi atmasforden geldigi yokki acaba şuan nerelerde tabanlarını şişiriyordurkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

ustam tarihi atmasforden geldigi yokki acaba şuan nerelerde tabanlarını şişiriyordurkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum

çok haklısın güzel kardeşim. yakaladığını atıyor.bizde bir şeyler karalıyoruz. ustamızdan daha tık yok. dişi tırnağı dökmüş. halen daha dur durak yok. biz emeklimi etsek ne yapsak bilmiyorumki. koptum koptum koptum.

ASİAVCI

Kullanıcı

bu mihraplara sırtımızı verdiğimizde karşımızdaki manzara bu işte 3 sedirli bir kaya mezarı