3 Cleme Seklinde Tarihi Roma Kilse Yerler | Define işaretleri ve anlamları

3 Cleme Seklinde Tarihi Roma Kilse Yerler

ersan

Vip Üye
merhabalar ustalarim burda o kirmizi olan yerler kilse kalintisi olan yerler ve sivri yerleri 1 kilometre var va genislikleride 500 mt bu yerlerden ta hic bir malzeme alinmadi kilselere ayit .
cok yerler var ayni omega olusan yerler cok mahzen ve maralar var kapali.
,,o sari cizdiytim yer ,,eski roma yasam yeri ve kent seklinde buyuk en az bu yer 5000 bin dekara var hepsi de roma yeri .

Warning

Kullanıcı
Yaw mübarek gidip resim çekmeyi bıraktın şimdide teknolojiden faydalanıp uydu görselleri paylaşıyorsun kolay yöne ilerlemeye başladın üstadım lütfen yapma böyle :D :D :D :D :D alıştırdın güzel görsellere bozuyor bu şimdi bu bizi görsel :) :)
@ersan ustam sarı çizğili mevkii'de çubukla güzel çekim alacağın kanaatindeyim inşaallah

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
merhabalar ustalarim burda o kirmizi olan yerler kilse kalintisi olan yerler ve sivri yerleri 1 kilometre var va genislikleride 500 mt bu yerlerden ta hic bir malzeme alinmadi kilselere ayit .
cok yerler var ayni omega olusan yerler cok mahzen ve maralar var kapali.
,,o sari cizdiytim yer ,,eski roma yasam yeri ve kent seklinde buyuk en az bu yer 5000 bin dekara var hepsi de roma yeri .

3 eski roma kilisesi ve bu kadar yakın olması insanı şaşırtıyor ersan dostum. bunun tek amacı şöhretlerini yürütmek olamaz ya değilmi. ben 500 m yazısının üzerindeki kiliseyi önemli buldum. çünkü hemen yanı sanki bir üçgen bahçe, güneye meyil atmış gerçi olması gerekenden daha geniş bir alanı kaplamış. kenar uzunlukları 30 metreler civarı olaydı iyiydi.

ikinci olarakda şu omega yapan dere, ve ona çok yakın kurulmuş kilise omegaları çok iyi kontrol edilmeli. farklılıklar aranmalı.

Üst Alt