3 Tane Hac Isareti Ve Kapatilmis Bir Kaya Mezar Odasi. | Define işaretleri ve anlamları

3 Tane Hac Isareti Ve Kapatilmis Bir Kaya Mezar Odasi.

ersan

Vip Üye
ustalarim burda horasanlan kapatilkmis bir ayle mezari var.tam usten cubuklan baktimda bir mezar oda buyuklunde bosluk aldim.

ASI

Kullanıcı
Ersan abi sen ne güzel bir yere dükkan açmışsın maşaALLAH. Valla şahsım adına, buralarda fazla dolaşamasamda senin paylaşımların sayesinde gözüm gayet güzel bir şekilde doyuyor. Teşekkürler.

ersan

Vip Üye
ustam cok cesit cubuk sistemleri var tam nankisinden basetsem ta cokuda minerali kacirmiyorlar tam sindik ordaki toprak yapisini bilsem ne derece mineral oldunu da basetsem, .
istersen bir deme bence guzel sonuclar alirsin ..
...persiglas boru....6 mm kalim 50 cm uzun ayni ,,L,,sekli yapiyorsun
ve iclerini doldurmaya istersen
,,bentoniti kum haline getir.
20 gram bentonit unu
3 gr da
diyoderm seyil yilaci karistir macun seklinde ve cubuklarin ikisini de bir doldur .
bunu bir dene
bakalim ne sonuclar alinacak
benim burda cok guzel ise yariyor tarlalarda mezar bulmaya tek bir mezari kacirma.basetim cubuk.

malatyalı44

Kullanıcı
ustam cok cesit cubuk sistemleri var tam nankisinden basetsem ta cokuda minerali kacirmiyorlar tam sindik ordaki toprak yapisini bilsem ne derece mineral oldunu da basetsem, .
istersen bir deme bence guzel sonuclar alirsin ..
...persiglas boru....6 mm kalim 50 cm uzun ayni ,,L,,sekli yapiyorsun
ve iclerini doldurmaya istersen
,,bentoniti kum haline getir.
20 gram bentonit unu
3 gr da
diyoderm seyil yilaci karistir macun seklinde ve cubuklarin ikisini de bir doldur .
bunu bir dene
bakalim ne sonuclar alinacak
benim burda cok guzel ise yariyor tarlalarda mezar bulmaya tek bir mezari kacirma.basetim cubuk.
mezar derken minarellerede gidiyor dogrumu ersan birde bendeki saf çelikten yapıldı sorun çıkarmaz umarım bide tüplerin ebatına göre verdigin gramajlar yükseltebilirmiyiz misal 36mm 120gr bentonit.18 gr diyodermi kullanıcam

Üst Alt