30 Mesaj Yazamadım Sitenizde Dosyalara Bakılmıyor Sanki Askeri Bölge Yasak Bölgeye Girmişim | Define işaretleri ve anlamları

30 Mesaj Yazamadım Sitenizde Dosyalara Bakılmıyor Sanki Askeri Bölge Yasak Bölgeye Girmişim

feltom

Kullanıcı
Yasaklı
siz böyle siteye girene şartlar koymuşsunuz kapalı devre yapmışsınız ben böyle saçma bir site görmedim girişide kitleyin daha güzel olur sitenizin üstüne tıklandığı zaman.BU SİTE ÇOK GİZLİ GİRİŞ YASAKTIR çıksın kırmızı yanıp yanıp sönsün ....................................................................................................

• Beğen
Tepkiler: Poy

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Serzeniste bulunmuşsunuz ama neden böyle bir uygulamaya gidilmis olabileceğini sormayı zül saymışsınız...
Tabiiki sizler gibi maksadı üzüm yemek olmayan nakibarları uzak tutmak için.

feltom

Kullanıcı
Yasaklı
sitenizi güzel güzel kullanın kimseyi içeriye almayın sakın. sonra bağlarınızda üzümleriniz biter şarapta yapamazsınız sirkeye gider üzümleriniz .

arkeolive

Kullanıcı
Vallahi ben dosya olayını yeni duyuyorum ne dosyası gerçi benim isim olmaz dosyayla falan

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili dostlar sırf hır çıkarmak cihazları karalamak siteye ve üyelere saygısızca davranıp düzeni bozmaya yönelik saldırılar yapılmakta bu tarz davranışları engellemek için otuz mesaj uygulaması gibi küçük bir bataj koydukki siteye giren üyelerin niyetlerinin farkına varalım iyi forumlar...