300 mt uzakliktan nokta aldim bir acilmamis kasa yeri . | Define işaretleri ve anlamları

300 mt uzakliktan nokta aldim bir acilmamis kasa yeri .

ersan

Admin
merhaba ustalarim nekadar doal yapmislar bezletmisler kasayi saten cubuk olmasin insan gecik gider bu yeri .
bidere sag tarafta kurt kafasi var kasasini guzlediyor .

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: 300 mt uzakliktan nokta aldim bir acilmamis kasa yeri .

arkadaş bu kasalardan bende bulabileceksem, nerde benim çubuklarım ersan ustam. kulağım haberde, gözüm gebze de yollarda kaldı . bizde açalım şu kasalardan uğurlu çubuklarla ersan ustam. (alkış) mübarek insan eli değmiş bir çubuğumuz olsun.

ersan

Admin

HARBICI ustam kismetse beni anirsun benim cubuklarlan buldumu misafirim olursun .;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

HARBICI ustam kismetse beni anirsun benim cubuklarlan buldumu misafirim olursun .;)

Ersan ustam. seni her zaman anıyorum. hatta anıyoruz diyeyim; sitemizi uzaktan sessiz sedasız veya arada bir katkı sağlayarak kullanan bir kaç arkadaşım var. biliyormusun ilk gelip sordukları sen oluyorsun; kim bu Ersan diye soruyorlar bana, söyledikleri; ben böyle bir adam görmedim, bu adam hiçmi yorulmuyor, hiçmi işi gücü yok bu kadar yeri bu kadar mekanı, bu kadar bulguyu nasıl gezecek zaman ve imkan buluyor diyorlar, senin konularını hayranlıkla takip ediyorlar, çubuklarının marifetine hayran kalıyorlar. senin yazılarına bayılıyorlar. yani ersan usta, biz 2 yıldır kimsye kendimizi sevdiremedik ama sen 6 ayda herkesin sempatisini kazanmış birisin. seni gerçekten gönülden kutluyorum. (alkış)

gelelim artık benim çubuklara, evvelAllah buldumu, sanalda başlayan bu dostluğumuz kardeşliğimiz inşallah karşılıklı yüzyüze bir dostluğa da dönüşecektir, kuşkum hiç yok.

(aramızda) E artık bulgaristan'a bir çayını içmeye gelirim ustam. ama bir geldin mi bir hafta da gitmeyebilirim. koptum sen anladın ne demek istediğimi. koptum.

TEVFiK

Vip Üye

Ersan ustam. seni her zaman anıyorum. hatta anıyoruz diyeyim; sitemizi uzaktan sessiz sedasız veya arada bir katkı sağlayarak kullanan bir kaç arkadaşım var. biliyormusun ilk gelip sordukları sen oluyorsun; kim bu Ersan diye soruyorlar bana, söyledikleri; ben böyle bir adam görmedim, bu adam hiçmi yorulmuyor, hiçmi işi gücü yok bu kadar yeri bu kadar mekanı, bu kadar bulguyu nasıl gezecek zaman ve imkan buluyor diyorlar, senin konularını hayranlıkla takip ediyorlar, çubuklarının marifetine hayran kalıyorlar. senin yazılarına bayılıyorlar. yani ersan usta, biz 2 yıldır kimsye kendimizi sevdiremedik ama sen 6 ayda herkesin sempatisini kazanmış birisin. seni gerçekten gönülden kutluyorum. (alkış)

gelelim artık benim çubuklara, evvelAllah buldumu, sanalda başlayan bu dostluğumuz kardeşliğimiz inşallah karşılıklı yüzyüze bir dostluğa da dönüşecektir, kuşkum hiç yok.

(aramızda) E artık bulgaristan'a bir çayını içmeye gelirim ustam. ama bir geldin mi bir hafta da gitmeyebilirim. koptum sen anladın ne demek istediğimi. koptum.
S.a. Sayın ersan ustam ben geçerken sayın Harbici Ustamı alır geliriz.
tabii benide kabul edersiniz.:(
bende bu arada 2 kuş birden vurmuş olurum.:D
ama ben 2 ayda kalabilirim.
Saygılar.;)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

S.a. Sayın ersan ustam ben geçerken sayın Harbici Ustamı alır geliriz.
tabii benide kabul edersiniz.:(
bende bu arada 2 kuş birden vurmuş olurum.:D
ama ben 2 ayda kalabilirim.
Saygılar.;)

Tevfik ustam daha baştan 2 ay dersen olmaz. bir hafta diye gidecez Ersan ustam kovsa da ayrılmayacaz. zaten çok gönlü bol, muhterem bir ustamız olduğundan biz Türkiyede yaşayan bulgarya çifte vatandaşları gibi 6 aya bir gider geliriz. :D bulgarya dan dönerken de Ersan ustamı da getirelim. 1 hafta da o bize misafir olsun. bakarsın o da hiç geri dönmez bg. ya ya :D