6 Çivili Nal | Define işaretleri ve anlamları

6 Çivili Nal

grasviti

Kullanıcı
Arkadaşlar fotoğraf mevcut değil ama bir arkadaş fotoğraf cekemedi direk anlatım yaptı 6 çivii nal nalın uçları aşağı bakıyor kayalığın dibine gösteriyor hemen nalın altında çeşme var bir kilometre üst kısımda kuyu var taşlarla orulmus kuyunun yanında çok eski turbe var yani arkadaşlar 6 çivili nal işaretin anlamını nedir.biliyorum fotoğraf isiycrksiniz ama şimdilik arkadaşım fotosu yerine bilgisi var

grasviti

grasviti

Kullanıcı
Daha doğrusu çivi izi varmis

grasviti

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bu işaret önemli mahzeni buluruz en basitinden ama resim gelsin görelim tek resimde kabul edemeyiz artık o dönem bitti fotoğraf çekmek bedava neden dersen okadar yol katedip dağa çıkacak yoldan yürüyecek sonra tek resim çekecep mantıksız olur değilmi

grasviti

Kullanıcı
Ustam bende çok dedim ama napsin çocuk elindeki telefon iyi değilmiş eski camerasiz telefonlardanmis bende nasl işaretiyle şimdiye kadar hiç karşılaşmadığım için doğru cevap veremedim çocuğa reimsiz yanıt vermek.ezbere konuşmaktır benim için ama uç asgi beş yukarı bir bilgi istiyor işte

grasviti

wolf_52

Kullanıcı
dereye yakın yerde mi bu yoksa eski patika mı,kervan yoluda olur, bu saydığım güzergah boyunda 6 farklı yerinde para var demk 1 ci paraya çok yakınsın. bu nal ziyaret yerinede yakınolanı görmüşdüm, şarlak yerinde, ustamızın dediği gibi resimsiz olmaz.. tüyosunu verdim..hepsi bu

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Nal üzerindeki çivi çingene çivi simi carmıhın civisimi bilmemiz lazım.
Biri paraya diğeri mezara işaret eder.
Çözümü ona göredir.
Tay ayağı aranacak, nalın ucu yönündeki tepede mağara varmi, etrafta yakın yerde, yaşlı ağaç, üçleme yapan neler var?
Bu aşamada bir tecrübeden bahsedeyim, böyle bir nalın yakınindaki bir pınardan malının alındığını biliyorum.
Simdilik bunlar yeter
Resimleri gönder zengin ol.
Burayı bırakma @grasviti paşa bizzat git kendin ilgilen derim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grasviti

Kullanıcı
Tamam ustam dilne sağlık birde fotoğraflaya bilseydi arkadas daha iyi olacaktı insllh ileriki zamanda bir şekilde fotograflar ceker

grasviti

grasviti

Kullanıcı
Nal üzerindeki çivi çingene çivi simi carmıhın civisimi bilmemiz lazım.
Biri paraya diğeri mezara işaret eder.
Çözümü ona göredir.
Tay ayağı aranacak, nalın ucu yönündeki tepede mağara varmi, etrafta yakın yerde, yaşlı ağaç, üçleme yapan neler var?
Bu aşamada bir tecrübeden bahsedeyim, böyle bir nalın yakınindaki bir pınardan malının alındığını biliyorum.
Simdilik bunlar yeter
Resimleri gönder zengin ol.
Burayı bırakma @grasviti paşa bizzat git kendin ilgilen derim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gitcegim ustam ona kalırsak kara güne kalırız arkadaşımıza bir elde bi uzatal diycem ama hiç denk gelmediği gibi bilmedigim bir işaret olduğu için boş laflar söylemek istemedim arkadaş ama. Sizin le birlikte inşallah burayı cozcez ustam

grasviti

grasviti

Kullanıcı
Ustam bi Çingene çivisi nasıl oluyor carmihin çivisi nasıl oluyor fotoğraf ekleyebilirsiniz ?

grasviti

Üst Alt