Acil Durum... | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Acil Durum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Resmi kazı mı bu çalışmanız (soru)

ersan

Admin
ustam tuneli bulmusun ama cok dikatli olmalisin en cok gurunen kuyu tuzaklari hic beli olmayan tuzaklar yere bastiin yerlere dikatli bak uste inve horasan oluyor bakildina gure burasi bir labirin tuneli desem yalan deyil iceriye gitikce hava azaliyor ve duvarda dorasanli yer varsa dikatli ol .

MAVRAN

Super Moderatör
Şu girişin uzaktan bir resmi varmı. Birde tünel içinde çubuk tut bakalım çekim nasıl olacak. Kardeş öyle değil çek kapağı gir içeri nerdeeeeee neler çekiyoruz günlerce etüt etüt sonra çalışma ancak bazen onca çalışma insan emeği ve yapı bitti inşaat baytos ve bir bardak soğuksu hissemize düşen. Sabırlı ol dikkatli olun dilerim sonuca ulaşırsın köşelere dikkat bir giriş var güzelce temizle horasanı göreceksin.

sanc3zvision

Kullanıcı
ustam tuneli bulmusun ama cok dikatli olmalisin en cok gurunen kuyu tuzaklari hic beli olmayan tuzaklar yere bastiin yerlere dikatli bak uste inve horasan oluyor bakildina gure burasi bir labirin tuneli desem yalan deyil iceriye gitikce hava azaliyor ve duvarda dorasanli yer varsa dikatli ol .
Yani alta doğru devam mi ediyim ne yapayım ben böyle yer hiç görmedim usten cubukla bakiyom sağa da sola da boşluk veriyo tünelin içinde çubuk hafif sollu boşluk veriyo soldan girsem bi karış toprak üstü örülmüş gibi üstüme uçar korkusuyla kurcalamiyom su an tek yaptığım alta doğru ilerlemek

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
üyemiz Aliveli yöneticimizin sorusuna cevap vermemiş ve gayri resmi ihtimali ağırlık kazanmıştır.
sitemiz resmi olmayan bie çalışmayı desteklemez ve yayınlanmasına müsade etmez. hem üyemiz hem sitemizin haYRINA KONUYU KİLİTLİYOR TAŞIYORUM.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...