Acilmamis Bir Kaya Mezar Odasi | Define işaretleri ve anlamları

Acilmamis Bir Kaya Mezar Odasi

ersan

Vip Üye
ustalar bu yer tam 3 mt yukarda kaliyor.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bazen ,evlenecek iki gencin,bir birlerine fotoğrafları gösterilir. bu sayede fotoğraflardan bir birlerini tanımış olurlar.
resim bazen yan cepheden,bazen, kelle olur.
bulgaristan da böyle bir durum söz konusumu. ya kelle,ya yüzün bir kısmı,ya arkadan çekim. şunların bir endamını göremeyecekmiyiz,ersan ustam. :D :D :D
emeğine sağlık,bu görüntü bile anlayana yerin önemini veriyor.

maceracı37

Kullanıcı
ersan ustam bizim gibi müsrif degil biz elimizdekileri 2 günde paylaşıp bitiriyoruz ertesi günde pişmiş kelle gibi sırıtıyoruz ersan ustamın tarzı bizden farklı günlük tek bir resim ikinciyi para versen yükletemezsin valla ama tekde olsa siteyi hiç boş bırakmıyo takdir ediyorum kendisini emegine saglık

ersan

Vip Üye
ersan ustam bizim gibi müsrif degil biz elimizdekileri 2 günde paylaşıp bitiriyoruz ertesi günde pişmiş kelle gibi sırıtıyoruz ersan ustamın tarzı bizden farklı günlük tek bir resim ikinciyi para versen yükletemezsin valla ama tekde olsa siteyi hiç boş bırakmıyo takdir ediyorum kendisini emegine saglık
ustam haklisin sindik putun resimleri biurkerede yuklersem putun kis arkadaslara nerden bunca bilgiyi paylasacaz azar azar olsun ama uz olsun bende sade hep bitki noiktyalari resme cekiyorum :D:D:D

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ustam haklisin sindik putun resimleri biurkerede yuklersem putun kis arkadaslara nerden bunca bilgiyi paylasacaz azar azar olsun ama uz olsun bende sade hep bitki noiktyalari resme cekiyorum :D:D:D
Senin resimlerinle az usta yetişmedi ustam,Kimde acaba hakkın yok,Sana tek resim benden yana sorun değil bu işte son noktalar adamı usta yapar,Şiir gibi oldu :D

Üst Alt