acilmis bir kaya mezari -bizans -

ersan

Admin
merhabalar ustalar acildi yerde nekadar zamanda gecse yinede beli idiyor yerini

ustalarim ,,,,ele veren isaret ,,bir murc ,,bilesiniski isaretinden uzak olmaz mezari ,,,bir bakin murcun ustunden murca kadar doal bir catlak var .

basetim kucuk murc kanali bilem beli

bu da yan cekimi

bu da yakin cekimi bu kaya mezarin azi

burde bu ,,v,, ele veren isaret bu mezari slo 2mt arkasi

bu da uzak cekimi

ustala icinide resme cektim ama icersi hic beli olmuyor odanin ic buyuklu 4mx 4m ici cok ustacasina yapmislar metfanin yati yer bir yatak gibi yast bilem var ta etrafta cok acilmamis yerler var .

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: acilmis bir kaya mezari -bizans -

merhaba AMADLI ustam acilmis bir kaya mezar urek istiyordun ustam buyur eterafa ta cok var kapali danik .
elbette tek olmaz ersan usta. bunların tesbitide açılmasıda senin için zor olmamalı. ilk iki resmde girişin sol kısmında bulunan oymalarda ,yeri çok açık vermekte. bazılarına basit gelmesin. her işareti ustalara yaptırmaz,bazen kalfalara bazende bilinçli olarak çıraklara yaptırırlardı.
gönlüne sağlık kardeşim.

ersan

Admin

merhaba ikizceli ustam ,,ben bunu bir urnek icin koydum arkadaslar gursun diye buyle isaret buldumu uzaklarda aramasinlar mezari diye .

sondurak

Kullanıcı

,,Sayın Ersan Ustamızaçiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaÖrnek Paylaşımınız İçin Çoook Teşekkürler Dostum çiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaÖrnek Paylaşımlarınızın Devamını Bekliyoruzçiçek sanaçiçek sanaçiçek sana..

cantar

Vip Üye

ersan kardeşim dostum paylaşım için teşekkür ederim hiç bir işaret emanetinden asla uzakta değildir inadıma düşünceme katılmana seninde aynı düşüncede olmana sevindim...
Benim istediğim arzu ettiğim senin gibi diğer paylaşım yapan kardeşlerimizinde açılmış yerler ve o yerlere ait işaretlerin paylaşılması örneklenmesi....
a.e.o

star21

Kullanıcı

emegine saglik