Adam Bu Işi Biliyor Nudget | Define işaretleri ve anlamları

Adam Bu Işi Biliyor Nudget

Mirkut

Vip Üye
inanin hobilerim arasinda encok sevdigim seylerden biri dedektorle yuzeysel arama yapmak yani tektekci tabiri caizse. Sirf buyuzden gecenyil vlf sistem dedektor aldim arada bos zamanlarimda gidip stres atayim merakimi gidereyim merak derken toprak altindan cikan tarih kokan seyleri cok seviyorum. Arada duvardada kapaktada ise yariyor bu ayri konu:rolleyes::). Aslinda ulkemizde yasalar cok kati baska ulkelerde bakiyorum paeklarda insanlarin yasmini surdurdugu ulkelerde rahatikla arama yapiyorlar ve bu benim cok hisuma gidir keske arkadaslarin dedigi gibi ulkemizdede tektekcilik dedektirle arama serbest olsa. Umarim ilerde birazdaha esneklik kazanir

Manyetik

Kullanıcı
Turkiyedeki dedektor kullanimi ve altin arama konusundaki bilincsiz kanunlar tarihi degerlerimizin yurt diŠina kacmasina ve insanlarimizi bilincsiz tarih tahribatini ve katliamina sürukluyor...bir an once bu yasalarin deyismesi gerekmekte...Ivedilikle...aksi taktirde tarih tahribati sürecek..

esrarengiz2828

Kullanıcı
daha önce bu işi denemişliğim var bizim burdaki maden ocaklarında ocaklar herzaman dere kenarlarıda olur burda dikkat etmemiz gereken dere içlerinde dinlendirme havuzları ve tünel içlerindeki dinlendirme havuzları arkadaşlar bu havuzları sadece biz bilmiyoruz haberiniz olsun bunları bilenler bu havuzlara gelip hazır erimiş doğal altın parçacıklarını ta yurt dışından gelip bakanlar var eğer yakınınızda varsa yolunuz düşerse içlerini konturol edin derim cihaz yardımıyla veya bunun aletleri var onun yardımıyla gram çıksa peşini bırakmayın daha çok vardır şahidim burdaki havuzlardan yabancılar çok götürmüş saygılar sevgiler kısa bi bilgi