Aliveli44 Ün Sayfası | Sayfa 87 | Define Mekanı- Define işaretleri

GÜLBAHÇELi

Üye
Kullanıcı
Rüştü gardaş sana demedimi çayın ateşini diri tut şimdi kızdım 😠ha böyle mi sahip çıktınız karademlige
millete kızıyonda sen nerelerdesin sana kim kızacak arasıra ateşe iki odun atmassan çay demlenmez demlenmeyincede kimse içmez muhabbet olmayınca hiç içilmez birazda ben ortalardan kaybolsam fena olmayacak

Deli Fırat

Üye
Kullanıcı
Oo hooo...Rüştü kendi çulunu sudan çıkaramıyorki senin demliğine baksın...
O hazırı sever...🤪
Yok öyle hazıra konmak mübarek hem hazıra Dağ dayanmaz demiş atalar 😄 alışacak birgün habersiz misafiri olacaz çayı bizmi demliyecez 🤔

Son düzenleme:

Deli Fırat

Üye
Kullanıcı
millete kızıyonda sen nerelerdesin sana kim kızacak arasıra ateşe iki odun atmassan çay demlenmez demlenmeyincede kimse içmez muhabbet olmayınca hiç içilmez birazda ben ortalardan kaybolsam fena olmayacak
Sen kızıyonya yetmezmi 😂 olsun senin kızmanıda özlemişim kıymetli abim nasılsın iyisindir inşallah görüşmeyeli

**seyyah**

Üye
Kullanıcı
Hobilerim arasında
Spor Kitap Av Gezi Arkeoloji
İle birlikte
Hacivert ve Ak Sakallı abilerime bulaşmak vardır :D
Şu an küçüklükten bu güne kadar olan merakım sevgim olan
Tavuklar üzerine bir yer kurmaya çalışıyorum
Son demlerine geldim duanızı eksik etmeyin
Usta şu tavuk olayını iyi düşün hesapla öyle yap bende bi ara denedim zor iş kendim bir kuluçka makinasi yaptım geçen sene 1000 e yakin yavru uretik sonra hastalik kapıp telef oldular .demem oki 400 yumurtalık tam otomatik makina yaptım %60 verim aldığım halde zarar ettim inşallah mufak olursun.

aliveli44

"Rüştü"
Forum Düzeni
Araştırmacı
Usta şu tavuk olayını iyi düşün hesapla öyle yap bende bi ara denedim zor iş kendim bir kuluçka makinasi yaptım geçen sene 1000 e yakin yavru uretik sonra hastalik kapıp telef oldular .demem oki 400 yumurtalık tam otomatik makina yaptım %60 verim aldığım halde zarar ettim inşallah mufak olursun.
Ustam yaptım da bıraktım da
Çok şükür zarar etmedim
İkamet ettiğim yer ile çiflik arası
45km olduğundan
Git gel yoruldum
Haftasonu bayram seyran izinlerde dahi
Gitip geliyordum kalıyordum
Yetmiyor
Bazen mesaiden çıkıp gidiyordum
Yorucu oluyordu

Tavuğu beslemeyide yemeyide seviyorum usta