Altını Altın Gibi Adamla AraYasınki Bulasın.. | Define işaretleri ve anlamları

Altını Altın Gibi Adamla AraYasınki Bulasın..

drapeta

Kullanıcı
selam sitenin nasip arayan insaları.. konu baslığındada belirrtiğim gibi altını altın gibi adamla arayasınki balabilesin.. yanınıza aldığınız kişilikleri ii tartın ii analiz edip öle yola cıkın.. dost die yanınıza aldığınız kahbe cıkar kansız cıkar hem sizi hem kenidi yakar.. bunu anlamanız için siz söle bi şey anlatcam.. farzedirnki 5 kişi o işe gidiyorsunuz bu 5 kişinin her birinin en az 5 tane o işe gittiğini bileni var bu annesi karısı kardeşi yada çok ii bi arkadası. 5 kişi o işte her birinin 5 bileni varsa eder 25 kişi,.. yaptığınız işte muaffak olsanız 25 kişinin bundan haberi olur bir tane aradan sakat cıksa o 5 kişi yanar .. basıma geldi aman diyorum dikkat edin.. saygılar

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
A.Selam ustam
Dediklerin çok doğru
Ulu orta konuşandan uzak duracaksın
Zaten
Bilende bilmeyen de define işi ile uğraşıyor
Herkes sanki babasının dedesinin malını arıyor
Mesele uzun uzun konuşulacak bir konu
Doğaya zarar vermekten tutunda kanunsuzluğa kadar
İhanetten tutun da üfürükçülere kadar konuşmak gerekir
Rabbim görüken görülmeyen şerlerden hepimizi muhafaza etsin

Son düzenleme:

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
A.Selam ustam
Dediklerin çok doğru
Ulu orta konuşandan uzak duracaksın
Zaten
Bilende bilmeyen de define işi ile uğraşıyor
Herkes sanki babasının dedesinin malını arıyor
Mesele uzun uzun konuşulacak bir konu
Doğaya zarar vermekten tutunda kanunsuzluğa kadar
İhanetten tutun da üfürükçülere kadar konuşmak gerekir
Rabbim görüken görülmeyen şeylerden hepimizi muhafaza etsin
amin

MAVRAN

Super Moderatör
Yazdıkların çok doğru ustam, aslında bu işe bir kişi az iki kişi çok düşün işte böyle bir durumdayız. Ancak şunu mutlaka yapın evinizden define için çıkıyor iseniz mutlaka mutlaka eşinize nereye kiminle gittiğini söyle yaklaşık eve döneceğin saati de söyle. Yaşımız icabı çok vakalara tanık olduk hiç değilse seni kimden arayacaklarını bilirler. Bir diğer önemli konu da yola çıkacağın arkadaşın sır tutmasını bilecek ve gözü doymuş olacak.
Eski arkadaşlar bilir anlatmıştım eski ustalarım vardı buldukları malı bu senin hakkın diyerek diğerine veriyor o da yok bu senin hakkın diyor almıyor, böyle arkadaş bulmak lazım aslında.
Kalın sağlıkla

drapeta

Kullanıcı
konuya ilgi gösteren ustalarım.. hepinize selam olsun bu bu işe uğrasan herkesin en büyük s0runu aranılan 3 bes kurus deyil hayatlar kurtaracak meblalar.. hepimizin curumu belli bu işe giderken 3ü 5i hesapyalarak gidiyoruz.. ben calışırken sırtımı donduğum adam acaba aradığıma ulaşınca arkamdan napar die düşünüceksem o işin çoq afedersiniz içine edeym.. ben işe gittiğim yanımdaki arakadasımın burnu bile kanasa o nasibi istemem.. önce can önce gittiğin gibi ailene anana babana sağ salım donmektir amaç.. ben bir tane bileziğe ağzından salyası akak adamlar gördüm.. hepimizin sorumlukları var hepimiz işe giderken arkamızada bizi merak eden canlar bırakıp gidiyoruz.. en ufak bi teradddüt en ufak bi kusku duyduğunuza ordan 5 tonda cıkacağını bilseniz son verip işe donun..inanaın bana bu en hayırlısı.. hepinizi seviyorum kimsenın malında namusunda ırzında gözü olmayan insanlarız biz nasip avcılarıyız her kim tekerimize taş koymak için yanımazda ise yaradanım onun tekerine taş koysun .. saygılar