Anit Mezar | Define işaretleri ve anlamları

Anit Mezar

ASİAVCI

Kullanıcı
YORUMLARINIZ NEDİR ARKADAŞLAR

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam hani zurnanin zirt dedigi yer varya ahada oradayiz ben derim ki bu yeri kirk kisi kirk gunde kirkininda kuyrugu birbirine degmeden insaa etmis ustam cok saglam bir kale olmur sahsen buraya benim omrum yetmez :D:D Simdi sizdede ikizceli ustam tevfik ustam ve siz desem arda ankara ustam telef olur gider onada kiyamam:D ne diyelim bilemedim ki alttan girseniz cok saglam bir kaya ustten girseniz buyuk bloklar valla ustam tek care arkasini gormem lazim bir ihtimal olasilik saygilarimla:confused:

wolf_52

Kullanıcı
güzel ve ağır işcilk, bu rarı çizgili nokda güzel duryor giriş için, zeminde mavi çizdiğim alan 3 e 3 olara açılıp 3 mt de derinlik verilip, muhtemelen sarı işaretli köşe taşını boydan kurtarmış olursunz, bu yanda açılan çukura, hidrolik kirko ile çukura düşürürseniz girişi tuzaksız olarak erişmiş olacağınızı düşünyorum....

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
bir okadar güzel bir okadarda zor bir işçilik ustam
inşallah hayırlısı olur ama tehlikeli gibi görünüyor.

ASİAVCI

Kullanıcı
burda arka tarafta muazzam bir koltuk var bu nokta koltuğun arkasına duşuyor siz burayı ağır işçilik olarak göruyorsunuz sakat giriş eyri ağacın oradan yer zonguldak tespit yapıldı organize ederlerse ne ala

Üst Alt