Ankara Ekibi Yine Bir Aradaydı | Define işaretleri ve anlamları

Ankara Ekibi Yine Bir Aradaydı

xenon

Kullanıcı
Ankarada bir araya geldik uzun bir aradan sonra ikizceli ustam kukir ustam yokluğunuz belli oldu ama yanımizda hissettik sizi. yarışma için hazırlıklar sona geldi cep den girdigim için akşama video ve resimler

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
görelim bakalım kimler teşrif etmiş. gelmek nasib olursa ilk işim yerlerini değiştirmek olacak .büyük poşetlere gazete sarılı ,şekilleri dışardan anlaşılmayacak bir şekle getirip karıştırıp anlaşılmaz dağınık bir halde konacak. kopya çeken olmasın . benim bir lakabım da kül yutmaz.:D

xenon

Kullanıcı
ustam inşaatta ziftte var bilgilerinize :D:D:D

ustam benim kem kümüm olmaz ama asiusta ile ben en son sahneye çıkacağız görsel olarak mantık olarak bir şeylerin anlaşılması için ikizceli ustam şeref ve onur verirsiniz.

xenon

Kullanıcı
elimizden geleni yapıyoruz karınca kararınca arazinin görüntüsü bu arkadaşlar son görsellerini paylaşıyorum malum önümüzde 7 günümüz var neler değişir bilemeyiz video yüklemek istedim ama kotamızı aştığı için yükleyemedim hafta içinde videoyu kalitesini düşürüp yükleyeceğim arazi şartlarımız kısaca bu.... ikizceli ustam detayını yanlızca sen biliyorsun unutma.....

arkadaşlar burası bir bahçe bunu unutmayın tek temennim dersinize iyi çalışın görselde çok şey göreceksiniz bunu da dip not olarak düşün. hayat sürprizlerle dolu

Son düzenleme:

xenon

Kullanıcı
ER MEYDANE ZAMANI 30 KASIM UNUTMAYIN UNUTANLARA HATIRLATIN YAYADA HABERİ OLMAYANLARA SÖYLEYİN.... YANLIŞ YADA DOGRU KAZANAN HERZAMAN BİZLERİN KAZNACAGI BİR GÜNNNNNN!!!

Son düzenleme:

wasp

Kullanıcı
elimizden geleni yapıyoruz karınca kararınca arazinin görüntüsü bu arkadaşlar son görsellerini paylaşıyorum malum önümüzde 7 günümüz var neler değişir bilemeyiz video yüklemek istedim ama kotamızı aştığı için yükleyemedim hafta içinde videoyu kalitesini düşürüp yükleyeceğim arazi şartlarımız kısaca bu.... ikizceli ustam detayını yanlızca sen biliyorsun unutma.....

arkadaşlar burası bir bahçe bunu unutmayın tek temennim dersinize iyi çalışın görselde çok şey göreceksiniz bunu da dip not olarak düşün. hayat sürprizlerle dolu
Ustalar gönlünüze sağlık güzel bir ortam yapmak için uğraşıyorsunuz çok gelmek istiyorum ama 30 kasım benim kızımın doğum günü :) güzeller güzelimi bırakıp bir yere gelemem ama kalbim sizinle ilk resimde dikkatimi çeken bir detayı paylaşmak istedim mezar çiçekleri var mezarın üstende mi oturuyorsunuz :)

Warning

Kullanıcı
Maşaallah maşaallah Allah mutluluğunuzu muhabbetinizi bozmasın daim olsun inşaallah ne güzel olurdu gelebilsem ustalarımın yanına ama çalışma Şartları müsade etmiyor Hayırlısı olsun
İstanbul taraflarında olursa etkinlik o zaman katılırım inşaallah

Üst Alt