ankara ve gelmek isteyenlere duyrulur | Define işaretleri ve anlamları

ankara ve gelmek isteyenlere duyrulur

ASİAVCI

Kullanıcı
pazar günü kızılırmak kenarın cubukcu ustalar toplanacaktır cubuk görmek isteyen bilgilerden görsellerden yararlanmak isteye herkez davetlidir duyrulur ;)

1.ASİAVCI

2.İKİZCELİ

3.KAREKUKIR

4.ANKARA

bu toplantıya katılacak arkadaşların isimleri gitmek gelmek isteyen herkez davetlidir hava yağışlı olmazsa bu program tam gaz gecerlidir

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Cevap: ankara ve gelmek isteyenlere duyrulur

divan ustayı unutmayın erzurumlu gelmezse sahaya çıkmam.koptumkoptumkoptum

Son düzenleme:

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

kızılırmak kenarında asıl oltacıların marifetini görmek lazım bence koptumkoptumkoptumkoptum

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

nasip olursa birgün bizde katılırız inşallah ankaralı ustam bildiğim kadarı ile balık avı yasak şu anda

ASİAVCI

Kullanıcı

Davet bizden içabet etmek siz değerli arkadaşlardan herkez davetli bu bir av olacak fakat balık veya kara avı deyil sadece cubuk avı olacak :d :d :d

firat

Kullanıcı

bir araya gelecek olan abilerin icinde bulunmak onur verici olur sizlerle ayni havayi solumak hedeflenen nomtaya 4 adim kafadan yaklasmak gerek sansli buluorum sizlere eslik edicek arkadslari kiskandim sizlerin tecrubesi ve yapacaginiz her kelami calmak isteyen bir hirsiz edasindayim diyebilirim gununuz gunesli sohbetiniz guzel ve birseyler kapmak icin gelen arkadaslar icin hayirli ve bereketli olsun.not. sitede bulunup o gune istirak edemeyen degerli ustalarimiz abilerimizde var elbet onlarida saygi ile aniyorum sevgiler saygilar tum uyelere

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Muhabbetiniz bol
Ağız tadınız yerinde olsun...
Ankara ya selamlar;)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

asi ustam yine habersiz emrivaki yaptın. ben bütün malzemeleri hediye ettim geldim. ama sende bir orduluk var nasıl olsa.geliriz inşaallah ama,öyle bir yer belirleyinki,mezarından odalarına mahzenlerine kadar olsun.derinlik almak içinde yoksa ben hazırlayayım. bakır .....larla kuyumcu malzemeleride.senin gönlün kadar ceplerinde zengin gerçi söylemeye bile gerek yok. maden testide yapmalıyız. birde mineralli parça olan varsa mutlaka getirsin.
divan kardeşimiz memlekette gelemeyecek.sağlıcakla...

Üst Alt