Ankara Yine Toplandı | Define işaretleri ve anlamları

Ankara Yine Toplandı

ASİAVCI

Kullanıcı
sonunda karanar ustatlada tanıştık 3. denememizde zorda olsa hoş ohbet güzel bir gündü

ECE07

Kullanıcı
ALLAH muhabbetinizi arttırsın. Malum kış geldi havalar soğudu, fazla bir araya gelipte Allah korusun kendinizi üşütmeyin. Bakınız Antalya'da hala gömlekle dolaşıyoruz, buluşmalarınızı burada yaparsanız sağlığınız açısından daha iyi olur ustalar.:D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Masallah, tanımak zor olmadı. Biride divan ustad mı.
Mekan sahibi yine ikizceli ustam. Ayni yerde benide çok güzel ağırlamisti.
muhabetiniz daim olsun. Karanar ustam, cikss ..
büyüğümüz divan abimiz. en genç dinamikte olanımız ,yorumlarındaki gibi görünen karanar ustamız.
nezaket gösterip ziyaretime geldiler beni şereflendirdiler. asıl vesile olan karanar ustamızdı, tanışmak amaçlı idi. çok sağ olsun.
kukır usta ile xneon kardeşimizin işleri sebebiyle katılamadıkları bu beraberliğimizde yokluklarını hissettik. bilmiyorum kulakları çınladımı.
emin olunuz geldikleri yolda hayli bir mesafede. dostukları uzakları istenildiğinde böyle yakın edebiliyor.
ben ayrı ayrı kalbi teşekkürlerim sunuyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
  • Gerçek dostlar yıldızlar gibidir karanlık çökünce ortaya çıkar...
    • Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir
sevgili sempatik kardeşim,ara ara edebi yazılarını görüyor mutlu oluyoruz. inşaallah ne unutulanlardan nede unutanlardan oluruz.
seninde aramızdaki yerin boş,ne zaman doldurursun bilmiyorum. sağlıcakla.

karanar

Kullanıcı
inanın çok güzel bir gündü, sevgili ikizceli üstadı mekanında ziyaret ettik. tanımayanlar için söylüyorum, sözlükte ''delikanlı adam'' kelimesinin karşısında adı yazılacak olan bir adam. adam gibi adam.sevgili, asiavcı, ankara ve divan ustalarım tek kelimeyle çok güzel insanlar,sanki yıllardır tanıyormuşsun gibiler. hiç yabancılık çekmedim.tevazu sahibi, hoş sohbet insanlar. hepsine buradan saygılarmı bir kez daha gönderiyorum.ellerinden öpüyorum.

Masallah, tanımak zor olmadı. Biride divan ustad mı.
Mekan sahibi yine ikizceli ustam. Ayni yerde benide çok güzel ağırlamisti.
muhabetiniz daim olsun. Karanar ustam, cikss ..
o senin güzelliğin buzkurt ustam. inşaallah bir gün tüm site sakinlerini bir arada görmek nasip olur.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
karanar ustam,
şunu belirtmek isterim, bazen karalama kampanyaları oluyor, bu ustalarımız hakkında. hani gitmesem görmesem yinede şüpheye düşmemde, diyelimki düştün şüpheye. git bu ADAMların yanına, o kampanyayı düzenlyene kişilere neler sayarsın neler.
resimde kukır abim eksik, belliki işleri yoğun yoksa sana merahaba demeden gecmezdi.
ankarada bir işimiz oldu,sağlıkla ilgili.
bu güzel insanlar haberdar oldu,
ikizceli abim duyar duymaz aradı, ve misafir etti, övülmektende haz etmez ama, Allah c.c razı olsun ,yedirdi içirdi ve o güzel hoş sohbetini esirgemedi. burdan nasıl tanıyorsanız orada öyle idi,dahada iyiydi. kayıncım da yanımda idi,bizi uğurladı,
asi usta ile kukır ustaya haber etmiş.

yaw arkadaş şu devirde eş dost birbirine sırt dönmüş, bu adamlar gündüz ilgilenemedik diye akşam yine misafir ettiler. oturduk sıcak sohbet sonrası herkez evine yurduna döndü.
adam gibi adamlar dedin ya, benim içinde inan böyle.
sırası gelmişken, kendilerine buradan yine sonsuz saygı ve sevgilerimi sunarım.
asi ustam son zamanlarda kılık kıyafet jilet gibisin :)
divan ustamda kurtlar vadisi pusu, halo dayı :)
ufuk abi maşalah hiiç değişmedi, nur yüzlüm.
karanar ustayı dedik zaten, ama yine diyelim Maşallah.
yakışıklı kukır abim yok ama,hakkını yemeyelım.
ikizceli abime birşey demıom, yeşilçam a yetişememiş yoksa cüneyt arkının yerini kapacakmış ;)

yakın zamanda bir yanlış anlaşma sonucu kendisini üzdüm, buradan tekrar özür diliyorum abimden.
bukadar yazdık,hakınızı helal edin. az bile yazdım,az bile anlattım, hiiiç kusura bakmayın. :D

şu ankara cubuk organızasyonuna giden arkadaşları sabırsızlıkla beklıyorum, gıdıp gelecekler bu yazıların aynılarını buraya yazacaklar.şimdiden rast gelsin.
işiniz gücünüz rast gitsin.
Allah c.c a emanet olun.

Üst Alt