ANLAMI VARMI | Define işaretleri ve anlamları

ANLAMI VARMI

mrtcskndr

Kullanıcı
SelamınAleyküm bu işaret ne anlama gelir yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    156.1 KB · Görüntüleme: 20

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
arkadaşım hoş geldin fakat tek resim ve açıklama olmadan kim ne desin deyişik yönlerden başka resimleri yokmu varsa ekle yorumlar gelir tek resime fazla bir yorum yapılmaz

Kerasus2834

Kullanıcı
Ustam videoyu izledim ağzınızdan hayırlı bir kelime çıkmıyor o yüzden sizin şarkı bitmez,çobanın birisi yavuklusunun isminin baş harfini kazımış olmalı (z)harfi zehir anlamına gelir uzak durun.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
SelamınAleyküm bu işaret ne anlama gelir yardımcı olurmusunuz
Anlamı varda anlamını gösteren alan yok. Z diye gördüğünüz işaretin sola bakan çizgi istikametindeki orta tepeyi görmek gerek. Bu işaret oldukça yüksekte olur bu sebeple patikası da bir o kadar önemli. Yani sol istikamete nerden gidiyor dereye berden iniyor. Bu patika üstünde menengiç (bıttım) ağacı var mı? Genelde bu olmalı bu istikamet doğru noktaya gider.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mrtcskndr

Kullanıcı
Anlamı varda anlamını gösteren alan yok. Z diye gördüğünüz işaretin sola bakan çizgi istikametindeki orta tepeyi görmek gerek. Bu işaret oldukça yüksekte olur bu sebeple patikası da bir o kadar önemli. Yani sol istikamete nerden gidiyor dereye berden iniyor. Bu oatika üstünde menengiç (bıttım) ağacı var mı? Genelde bu olmalı bu istikamet doğru noktaya gider.
Videoda görmedinizmi yandaki taştada baston şekli var aşagıdaki dere şekildekine benziyor sanırım

Üst Alt