Annemin Sadece Bir Gözü Vardı. | Define işaretleri ve anlamları

Annemin Sadece Bir Gözü Vardı.

TEVFiK

Vip Üye
(ağla) S.a. sayın ustam sizin konularınız pekte güzeldi eyleniyordum,gülüyordum.ama şimdi bu nedir böyle Akşam,akşam ağlattınız beni Anne deyince içim bir hoş oluyor hele böyleside pekte güzel değ,l Annelerin Hakkı hiç bir zaman Ödenmez.(ağla) daha fazla yazamıyacağım (ağla)

TEVFiK

Vip Üye
Sayın Lacivert Ustama ilaveten...tabii müsadeleri olursa şayet
Ak saçlı başını alıp eline, Kara hülyalara dal anneciğim! O titrek kalbini bahtın yeline, Bir ince tüy gibi sal anneciğim! Sanma bir gün geçer bu karanlıklar, Gecenin ardında yine gece var; Çocuklar hıçkırır, anneler ağlar, Yaşlı gözlerinle kal anneciğim! Gözlerinde aksi bir derin hiçin, Kanadın yayılmış, çırpınmak için; Bu kış yolculuk var, diyorsa için, Beni de beraber al anneciğim! ..(ağla)

MAVRAN

Vip Üye
Ne mutlu ağlayabilen gözlere...
Desenize göz yaşlarıyla iftar ettiniz.. özür.:(
Sevgili Dostum Lütfen özür dilemeyin Senden ALLAH razı olun Akşam iftar saatinde okudum ve yine sabah ezanı okunuyor tekrar okudum aynı duygular Anelerin hakkı ödenmez de bunu kaçımız biliyoruz. İşte bundan bir an önce emekli olmak istiyorum yaşlılıklarında da olsa onlarla biraz zaman geçirmek ve onlara duyduğum hasreti biraz olsun azaltabilmek.ve hizmetlerinde bulunmak istiyorum. Dua edin. Ne mutlu size ki bizi ağlattın.

blutx

Kullanıcı
Böyle insanlar ne yazikki çok bulunmakta anasından utanan babasından utanan hatta anasına babasına el kaldıran onları kovan eziyet eden zorbalarda var,fakat yaptığı yanına kar kalmıyor aynısını kendine cocuklarıda kendine yapıyor etme bulma dünyası

Üst Alt