araştırmacıyım diyen şahsın foyası ortaya çıktı | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

araştırmacıyım diyen şahsın foyası ortaya çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EŞREFOĞLU

Kullanıcı
selam arkadaşlar bu açıklamayı okuduktan sonra videoyu dikkatlice izleyiniz...
yukarıdaki video araştırmacıyım diyen ab***** ***** çoban tarafından youtubede paylaşılmıştır bir işaretin çözümü anlatılıyor videoda fakat yanlış giden birtakım şeyler var!!hani bu adam dedektör düşmanıydı!! hani bu adam defineci değildi!!!hani bu adam tarihe saygılıydı videoyu dikkatlice izlerseniz dedektörün dirsek tutucu kısmını görebilirisiniz!!ve hatta dahada iyi incelerseniz dedektörün çantası ve aksesuarlarını görebilirsiniz bu şahısmı bize tarihi mirasa saygıdan bahseden...bu adam düpedüz definecidir...zaten daha önceden de böle bir iddia öne sürmüştüm beni susturmuşlardı şimdide sustursunda görem bakam..kendisi daha önce bir dedektör firmasını sit alanında dedektörle geziyor diye videolarla mahkemeye vermişti şimdi sıra bendebirde bu adam televizyona çıkıp utanmadan kaçak kazıya hayır diyor...takdir sizin...saygılarımla(not:başka siteden alıntıdır)

SEVALİ

Kullanıcı
Cevap: araştırmacıyım diyen şahsın foyası ortaya çıktı

Evet dedektör son bölümde görünüyor:p:p:p

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Evet görükmekte
50. saniyelerde ve
2. dakikalarda görükmekte
Ama abicim
Bizim vecdi ile
Hasanla hüseyinle ne işimiz
Var
Ne yapıyorsa yapsın
Kanun var nizam var
Başka site ve kişileri
Karalamak veya yaptıkları
Ayıplar ifşa etmek gibi
Bir misyonumuz yok
Yönetime bu konunun
Kilitlenmesini ''görüşe sunuyorum''

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

selamunaleykum,

sayın eşrefoğlu,

öncelikle sitemize hoş geldiniz,daim olmanız dileği ile iyi forumlar dilerim.

açmış oldugunuz konu forum etiğine uygun değildir ! öncelikli olarak herkez kendinden sorumludur,kaçak kazıya hayır der kaçak kazı yapar,bu o kişinin kişiliği ile ilgilidir.(meydanlara cıkıp kaçak kazı yapmayın diyipte böyle birşey yapıyorsa,yalancı ve saptırıcı oldugunu gösterir,lakin bunun bizim forumumuzla alakası yoktur)

kişinin sözlü olarak yaptıgı ile uygulamalı olarak yaptıgı bir olmayabilir,bu o kişinin sorunudur,ayrıca videoda başka bir sitenin adı getiği için reklam niteliği taşıyor,bu sebeplede videoyu kaldırdım.

[W]bahsi geçen kişi,evet tv programlarına cıkıp,bahsettiğiniz duyuruları yapmaktadır,lakin sizin dediğiniz gibi kaçak kazıdan yana ise,bu konuda kendisini kınamış oluruz.[/W]

kaçak kazı konusunda gelince,sitemizde kaçak kazıya hayır grubu vardır,bunun sebebi insanların guvenlıgını ve saglıgını dusunme maksatlıdır.biz forum olarak bu bılgıyı vermek zorundayız,elbette buradada resmi izin almadan çalışma yapan olmuş veya olacaktır.ama bunu işfa etmek hıcbırzaamn dogru olmaz.

biz forum olarak böyle birşey yapamayız.gerekli uayrıları yaparız sonrası insanların özgür iradesidir.

göstermiş oldugunuz sağ duya tesekkur ederım.lakin konunun tartışma konusu olmasından kaçmak,hedef olan sitedeki bahsı gecen kısının sitemize sözlü saldırıda bulunmasını engellemek adına,konuyu kilitliyorum.

saygılar.

TRUVA

Admin

EŞREFOĞLU çok iyi bir iş çıkardın seni tebrik ederim bu adamın konuşmalarını izliyordum ben bir tv programında hakaret edip duruyor sürekli herkese bu adam zaten düpedüz defineci bunuda kanıtlayarak çok iyi bir iş çıkardın saygılarımla kardeşim

star21

Kullanıcı

o önce açtıgı tümuluslarin hesabini versin ondan sonra konuşsun o mali zamaninda yedi yiyecegini cebine atti..şimdide yalan söylüyor.ben defineci degilim diye.sen defineci degilsinde nesin arkadaş arkeolok mu..hadi ordan bee........alintidir...burda baska bir siteden alinti...boş verin dostlar siz kendi işleriniz ile ilgilenin herkes kendine yapar bu işi.bu yüzden kimsenin arkasindan konusmak gıybet etmek bizlere yakişmaz.

A21MEDLi

Admin

o önce açtıgı tümuluslarin hesabini versin ondan sonra konuşsun o mali zamaninda yedi yiyecegini cebine atti..şimdide yalan söylüyor.ben defineci degilim diye.sen defineci degilsinde nesin arkadaş arkeolok mu..hadi ordan bee........alintidir...burda baska bir siteden alinti...boş verin dostlar siz kendi işleriniz ile ilgilenin herkes kendine yapar bu işi.bu yüzden kimsenin arkasindan konusmak gıybet etmek bizlere yakişmaz.

bunu yazan onu bayağı pohpohlamış,bu adamın değil tümülüs (cihaz yardımı almadan)1 mezarı bile bulacağından şüpheliyim.
benim Rex daha becerikli :D:D

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bunu yazan onu bayağı pohpohlamış,bu adamın değil tümülüs (cihaz yardımı almadan)1 mezarı bile bulacağından şüpheliyim.
benim Rex daha becerikli :D:D

aman isim zikretmeyin de sizi de mahkemeye vermesin sayın ustalarım. bu adam bu işten ekmek yiyen biri. define bularak değil. definecilere sataşıp ardından kendine hakaret ettirip ardından da sikayet edip mahkeme açan bu şekilde beslenen bi solucan. kendine de bu vasıta ile prim yaptırıyor. bize de taş kaya falcısı diyordu bir zamanlar. şimdi ne diyor bimiyorum. bayadır sitesine girmedim. ama eminim o bizim siteye giriyordur. :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...