Arazide Ilginç Bir Kaya Sizce Neden Burda. | Define işaretleri ve anlamları

Arazide Ilginç Bir Kaya Sizce Neden Burda.

Karamıstık

Kullanıcı
Bu kaya yüksek bir düzlükte bulunuyor yakınlarında hiç böyle bir taş yok. Boyu yaklaşık 2.5 metre çapı yaklaşık 1.5 metre. Yorumlarınız için şimdiden tşkler.

Karamıstık

Kullanıcı
Resimi yükleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

exper_dolunay

Kullanıcı
evet bende resim yükleyemiyorum aynı sorun bendede var yöneticilere söyledim cevap bile vermeye tenezzül etmiyorlar.2 gündür resim yükleyemiyorum.Yöneticiler ALOOOOOOO resim yükleyemiyoruz.Bi bakın daa

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
öneriler bölümünde,bozkurt ustamızın video ve resim yükleme adlı konusunda detaylı açıklama bulunuyor. bir zahmet eder incelerseniz,kolayca yükleyebilirsiniz.
alooo dolunay kardeşim nerelerdesin,seninde haberin olsun.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Resimi yükleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

evet bende resim yükleyemiyorum aynı sorun bendede var yöneticilere söyledim cevap bile vermeye tenezzül etmiyorlar.2 gündür resim yükleyemiyorum.Yöneticiler ALOOOOOOO resim yükleyemiyoruz.Bi bakın daa

merhaba,
hazırcı olmamak lazım, biraz araştırma yapsanız, forumun arama motorunu kullansanız ne 2 gün beklersiniz nede 2 saat.
ana sayfada kayan not alanında forum klavuzu yazıyor, sanırım oda dıkkatten kaçtı.
resim boyutları 2 mb dan yuksek olmamalı ! jpg uzantılı tercih edılmelı ! dilerseniz farklı upload sitelerine yukeleme yapabılırsınız.

forum klavuzu,
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kullanımı-klavuzu.13787/

@gandalf @wolf_52 @ikizceli ustalara tesekkur ederım.

exper_dolunay

Kullanıcı
bozkurt ustam forum klavuzunuda hepsini okudum aynen harfi harfine yaptım ama olmadı dediğiniz gibi başka upload sitelerinden yükleyeyim.

Karamıstık

Kullanıcı
Bende aynen orda yazanları uyguladım fakat muvaffak olamadım. Daha önce yüklemiştim ama simdi olmuyor. Tabatalkdanda giremiyorum siteye. Tabatalkdadamı sorun var acaba yoksa sadece benmi giremiyorum.

Karamıstık

Kullanıcı
resim.defineforumu.com
[/IMG]
resim.defineforumu.com
[/IMG]

Üst Alt