Arazide Önümüze Çoban Köpekleri Çıkarsa:) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Arazide Önümüze Çoban Köpekleri Çıkarsa:)

karanar

Kullanıcı
Su sepersen sakinlerler.
Bazen çok azgınları oluyor onun içinde biber gazı iyi olur.
Bir arastırmada köpeklerin aslında insana zarar vereeceği içgüdüsüyle araçlara saldırdığı ispatlanmıştır.
Bir defasında araçla koy yolunda 3 4 köpek karşımıza çıktı biraz takipten sonra aracı durdurdum aşağı indim. O anda hepsi sakinleşti etrafımda kuyruk ssllamaya başladı. Anladımki dertleri bizle değil arabaylaymış.
iyisi mi vuralım gitsin diyosun yani usta, yo yo en iyisi hadım etmek. yakalayabilirsek tabii :p:p:p

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
eskiden çok ca balıga giderdik yol boyunda koyun sürülerinin köpekleri arabaya saldırır bir abimiz vardı binek bir renosu vardı hurda olanın dan köpek arabaya dogru koşuyorsa kapıyı açar köpek kafasını kapıya vurur yuvarlanırdı eskiden çok maceralarımız vardı.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Aklıma gelmişken bir hatıramı anlatmadan edemiyeceeem...
Bir gün ava çıkmıştık dostlarla köy yolları malum bizim cıvarda hep kangal bulunur koca bir kangal arabaya musallat oldu bir türlü yakamızı bırakmıyor arkadaşlardan biri camı araladı köpeğe hav hav hav diye bağırdı huyum kurusun taş gediğine geldimi kendimi tutamam köpek şimdi dönüpte sana hoşt hoşt derse alırsın alacağını dedim... gülmekten gözlerimiz kan çanağına dönmüştü...

Kervan07

Vip Üye
hayır o değilde; sen köpeklere bağırmaya başlayınca ben de korktum.:D:D:D

iyisi mi vuralım gitsin diyosun yani usta, yo yo en iyisi hadım etmek. yakalayabilirsek tabii :p:p:p

eskiden çok ca balıga giderdik yol boyunda koyun sürülerinin köpekleri arabaya saldırır bir abimiz vardı binek bir renosu vardı hurda olanın dan köpek arabaya dogru koşuyorsa kapıyı açar köpek kafasını kapıya vurur yuvarlanırdı eskiden çok maceralarımız vardı.

Aklıma gelmişken bir hatıramı anlatmadan edemiyeceeem...
Bir gün ava çıkmıştık dostlarla köy yolları malum bizim cıvarda hep kangal bulunur koca bir kangal arabaya musallat oldu bir türlü yakamızı bırakmıyor arkadaşlardan biri camı araladı köpeğe hav hav hav diye bağırdı huyum kurusun taş gediğine geldimi kendimi tutamam köpek şimdi dönüpte sana hoşt hoşt derse alırsın alacağını dedim... gülmekten gözlerimiz kan çanağına dönmüştü...

yok böyle bir şey yaaa:D:D:D:D:D gülme krizine girdim akşam akşam:D:D:D sabaha kadar gülerim ben artık,takıldım ben!!:D:D:D:D:D

Üst Alt