Arkadaş Gönderdi Ustalar Mezar Olabilirmi | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaş Gönderdi Ustalar Mezar Olabilirmi

esrarengiz2828

Kullanıcı
0808213b9214af9bac0bc2f967f3d46a.jpg
338fbcd239d4399c69030a656d4fe1c0.jpg
iki resim var komple resim istedim taşın üstünde el var diyor ama ben göremedim sizde bi bakin

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin77

Kullanıcı
1.resim : bu tasin 100 200 metre asagisinda eskiden bir yasam alani var ise bu tasin yuvarlanmamasi icin altina tas orulmus olabilir. Define ile ilgiliyse sayet bariz bir tuzak. Bu tasin icinde, hemen onunde ve tasin altinda degerli tespiti yapmanda fayda goruyorum. Emniyeti elden birakmayin derim bu tasin altinda kimse kalmak iatemez.
2.resim: yosun tutmus yerin baslangicina kadar dogal olmayan bir yapi var sanki. Ses kontolu yapildi mi burada? Horasan tespiti de yap. Horasan varsa cok iyi bir usta yapmis. Renk farkini tam olarak ayirt edemedim bu resimden.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esrarengiz2828

Kullanıcı
Sevgili Ustam,
Burada mezar kaldığını sanmıyorum. Varsa da daha önce işlem görmüş ve sonradan alelusul kapatılmış.
Yine de burasının çevre resimlerini görmekte fayda var.
El işaretini bende göremedim.
Hürmetlerimle.
Bu resim dağın başında yerleşim varmı açıkçası bende bilmiyorum detaylı resim istedim dereye 30 metre mesafede imiş benim dusuncem doğal gibi görünüyor ama taslar sokulmuyormus horasan olabilir detaylı resim istedim gormenizide Rica etti kiramadim yoksa bariz işaretler olmadan buraya atmazdim

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
kayanın altında örülmüş yer görünüyor. amacını verecek kayanın üst kısmında işçilikli bir bulgu varmı ,incvelenmeli ve paylaşılmalı. birde ön açığında çaprazlarından topraığı bir miktar kaya ile birlikte görülecek şekilde resimlenmeli.
338fbcd239d4399c69030a656d4fe1c0.jpg

değerli hemşerim,daire içine aldığım yerde bir iki tane parmağa benzer görünüm var. belki burayı kast etmiş olabilir. başka bir yerde görünmüyor. burasını diyorsa elbette değil. ilk resimin geniş açılı görüntülenmesi belki bir kazanım verebilir. selametle inş...

walker wolf

Kullanıcı
mutlaka gozle yakın arastırma sonucu gecerlidir .bana gore birinci resim pek deger arzetmiyor belki bir bosluk kontrolu yapılabilir .. ikinci resim ustaca bir imalat derim tamamen horasan ve kayalarla yapıstırma yapılarak imalat yapılmıs ustundeki isaret vs olmayabilir sol kısımda ustalarında isaret ettigi bir cizgi dısında birsey goremedim ama yapının kendisi dogal degil ....

Mirkut

Vip Üye
Ustam buradan bir ptika yol geciyormu hemen el dedigi kayanin ustundende olabilir. Ayrica tek farkli tas bolgede varmi eger gormusse. Yoksa bir insanin altina girebilecegi bir kaya yada bu kaya isaretli tasta olabilir varsa eger oraya girerse fazla derindegil horasana denk gelir. Bu konuyu el olma ihtimalini ve yonlendirici isaretlere dayanarak yaziyorum eger el yoksa yazdiklarim bos. Selametle

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ustam buradan bir ptika yol geciyormu hemen el dedigi kayanin ustundende olabilir. Ayrica tek farkli tas bolgede varmi eger gormusse. Yoksa bir insanin altina girebilecegi bir kaya yada bu kaya isaretli tasta olabilir varsa eger oraya girerse fazla derindegil horasana denk gelir. Bu konuyu el olma ihtimalini ve yonlendirici isaretlere dayanarak yaziyorum eger el yoksa yazdiklarim bos. Selametle
ustam üsten eski bi patika yol geçiyormuş sorduğumda söyledi zaten ama etraflı taşın komplesini alan resimler istedim açıkcası inşallah getirir görürüz taşı ıslatarak elin resmini çek dedim bakalım

Üst Alt