arkadaşlar bu mezar taşındakiler ne anlama geliyor ? saygılar | Define işaretleri ve anlamları

arkadaşlar bu mezar taşındakiler ne anlama geliyor ? saygılar

axiqonyali42

Kullanıcı
selamın aleyküm ustalar konu hakkında bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden saolun

axiqonyali42

Kullanıcı
Bu mezarlar bir cami bagcesinde galiba ben bunlardan cok gordum arkadasim ama cok eksi mezarlar oldugu icim o kayalari kullanmislar bosuna vaktini arcama ustekinde mezar girisini bile vermis bostur yani
valla ustam yorumun için saolasın camide değil bi bağlılığıda yok camiye bi kaç kişi bu taşın kasa olduğunu söyledide bide burdan fikir alıyım diye sizlerle paylaştım çemberin ortasından delin dediler bize boşluk çıkar diye denedik taşın o kısmı çok fazla yumuşak ama çemberin dışındaki yerlere işlemedi matkap

ASİAVCI

Kullanıcı
dar acıdan cekildiği için bulunduğu alanı tam canlandıramıyoruz bu taşın bulunduğu yer mezarlık veya mezarlar varsa siz ayak uçundaki çocuk mezarına bir cihaz tutun taşta kasa olduğunu duşunmuyorum taşın bulunduğu alan üzerindeki işarete benziyormu aşağıdaki gibi

axiqonyali42

Kullanıcı
E
dar acıdan cekildiği için bulunduğu alanı tam canlandıramıyoruz bu taşın bulunduğu yer mezarlık veya mezarlar varsa siz ayak uçundaki çocuk mezarına bir cihaz tutun taşta kasa olduğunu duşunmuyorum taşın bulunduğu alan üzerindeki işarete benziyormu aşağıdaki gibi
evet benziyor ustam

Üst Alt