Arkadaşlar Yardımınıza Ihtiyaç Var | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaşlar Yardımınıza Ihtiyaç Var

monsuar

Kullanıcı
Iki adet X işaretim Var Bir Tasta Harita, çizilmiş işaretlerden onlari Buldum her taşda bir x işareti var harita taşla taşların arası 25 mt 2 taşın arsıda 1 mt not buldugum mevki eskiden ermeniler oturuyomuş ermeni köyö köye 500 mt artı resim yukleyemedim resimler buyukmuş taşlar yontularak yapılmıştır yardım

Son düzenleme:

osi

Kullanıcı
anlatdıklarınızı bızımde gormemız için resimlemenız gerek o zaman bekledıgınız yorumlar olur​

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
her taşta olması biraz garip ya define harici amacla kullanılmıştır çarpı değilde haç ise mezar anlamıda taşır.
ölçüleri,bir tarafında farklılık olup olmadığı ara mesafeler gibi detaylar olmalı.en güzeli osi kardeşimizin dediği gibi fotoları paylaşman.
resimleride yeniden boyutlandırman gerekir.
painte gir .üstte yeniden boyutlandırı tılka,pikseli tıkla ve ebat sayılarını düşür.kaydet.

monsuar

Kullanıcı
fos çıktı devlet baba çarpı atmış tarla sınırlarıymış

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
dediklerin doğruysa para sesi var gibi şu resimleri bir atıver bakalım bizde görelim

melih dogan bozkurt

Kullanıcı
Arkadas yem atmis. Devletin koydugu sinir isaretini memur kaziyarakmi koymus.vay arkadas ne memurmus ya! Cukur felan yapsaymis, civciv ve tavuk resmi felann yapsaymis birde yapmisken...

Üst Alt