Artik Yardim Etmeyecemmm | Define işaretleri ve anlamları

Artik Yardim Etmeyecemmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustalarim abilerim kardeslerim bu mesajimi okudugunuzda birkisminiz gulecek birkisminiz nediyo bu diyecek birkisminizda ihtiyacimmi var yorum yapmazsan yapma diyecek kim ne derse desin ne dusunurse dusunsun artik hickimsenin fikride konusuda umrumda olmayacak
Arkadasin birtanesinin sirf agzina bal calmadim konusunda olumsuz yorum yaptim diye beni sadece klavye definecisi insanlarin umutlariyla oynayan birisi olarak itham etmesi cok zoruma gitti oysaki amacim sadece orda birsey olmadigini bosa emek vermemesini istemem di ama bazen iyi niyette boyle suistimal edilebiliyor ban atifta bulunan kardesim senin konuna yaptigim yorumdan dolayi vicdanim rahat nedenmi cunku sana bos umut vermedim sadece gorduklerimle bana gore gercekleri soyledim
Son olarak ustalarim sizlere iyi formlar iyi calismalar herkeze kolay gelsin saglicakla kalin ustalarim saygilarimla

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili kerim kardeşim, hangi konuda olduğunu yazarsan veya raporlarsan görürüz ve ,şahsına vurgulanmış sözlermi genel manada yazılmış sözlermi önce bir görelim.
bazen bizlere de neler neler yazılıyor nasıl ithamlara maruz kalıyoruz.
seninle de görüş ayrılığımız olduğu konular oluşmuştur. ama yazışmalara insani saygı içerisinde,fikirlerimizin beyanından başka bir anlam yüklenmemişt
ir. ben hiç bir ustamızın töhmet altında bırakılan ,suçlayıcı sözlere maruz kalmasını kabullenemiyorum. ama bazen istemeden böyle nahoş durumlarla karşılaşılabiliyor.
şimdi hepimiz bırakalım gidelimmi veya tecrübelerimizi üyelerimizle paylaşmayalımmı. bu tutum kolay bir yol olur. sitenin kuralları içinde ,yeterli düzeni sağlamak ve forum akışını sağlamak bizlerin görevi. bilgi akışını kim olursa olsun kesmesine birl
ikte engel olacağız. bu konuda azimli olmazsak,bu gün sen yarın bir diğerimiz ,elini çeker.
bu durumu istermisin. bizde istemeyiz. bir bildir görelim nedir ne amaçla yazılmış hangi amaçla neler söylenmiş.bekliyorum.

MAVRAN

Super Moderatör
Kerim kardeşim senin duygularını çok iyi anlıyorum ancak ne kadar zamandır bu işle uğraşırsın bilmem ama ben yaklaşık 30 senedir bu işin içindeyim nelerle karşılaştım bilemezsin. Bazı insanlar ister hep yazdıklarım begenilsin. Birde şu var bu insanlar aramıza bir konuyla girer ( bu konuyla alakalı kişiyi kast ediyorum, kişiyi ve konuyu bilmiyorum) ve sonradan aramıza nifak ayrılık kırgınlık koyarlar ve yavaş yavaş bu güzide stemiz bu sıcaklığını kayıp eder, ben bunun bu stede olacağına ihtimal vermiyorum amma yinede tetpir li olmak lazım. Kısacası siz birkişinin yanlışı yüzünden bütün stede bulunanları cezalandırırsanız olmaz zaden istenen de bu. Bakın fazla değil bu konu hararetlensin iki üç bilemedim 1 haftaya başka yerlerden sana gel bize katıl diyecekler. Bu bir oyun bu oyuna gelme. Ve size bu yanlışı yapanı gerekli Ustalara yöneticilere ilet gereken yapılır inan. Seni seviyoruz yorumlarını büyük bir zevkle izliyorum sen doğru bildiğin yoldan ayrılma kim ne düşünürsen düşünsün. ALLAHA emanet ol.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
İkizceli ustam konu icinde yapilan yorum yok olabiliyorsa sizinde benimde yapabilecegimiz birsey yoktur o yuzden daha fazlada uzatmanin manasida yoktur zaten yorum yapan konu sahibi arkadas yazdiklarini kaldirmis o konuyu okusak ne cikacak okumasak ne cikacak ama bu olaydan tek sonuc cikacak artik bende aktif uyelikten pasif uyelige gecmis durumdayim allaha emanet olun

TEVFiK

Vip Üye
İkizceli ustam konu icinde yapilan yorum yok olabiliyorsa sizinde benimde yapabilecegimiz birsey yoktur o yuzden daha fazlada uzatmanin manasida yoktur zaten yorum yapan konu sahibi arkadas yazdiklarini kaldirmis o konuyu okusak ne cikacak okumasak ne cikacak ama bu olaydan tek sonuc cikacak artik bende aktif uyelikten pasif uyelige gecmis durumdayim allaha emanet olun
S.a. Sayın KERİM40,Kardeşim evet bende görüp okudum vede üzüldüm Ama bende sayın İkizceli ustam ile mavran ustama katılıyorum .
sevgili kerim kardeşim, hangi konuda olduğunu yazarsan veya raporlarsan görürüz ve ,şahsına vurgulanmış sözlermi genel manada yazılmış sözlermi önce bir görelim.
bazen bizlere de neler neler yazılıyor nasıl ithamlara maruz kalıyoruz.
seninle de görüş ayrılığımız olduğu konular oluşmuştur. ama yazışmalara insani saygı içerisinde,fikirlerimizin beyanından başka bir anlam yüklenmemişt
ir. ben hiç bir ustamızın töhmet altında bırakılan ,suçlayıcı sözlere maruz kalmasını kabullenemiyorum. ama bazen istemeden böyle nahoş durumlarla karşılaşılabiliyor.
şimdi hepimiz bırakalım gidelimmi veya tecrübelerimizi üyelerimizle paylaşmayalımmı. bu tutum kolay bir yol olur. sitenin kuralları içinde ,yeterli düzeni sağlamak ve forum akışını sağlamak bizlerin görevi. bilgi akışını kim olursa olsun kesmesine birl
ikte engel olacağız. bu konuda azimli olmazsak,bu gün sen yarın bir diğerimiz ,elini çeker.

bu durumu istermisin. bizde istemeyiz. bir bildir görelim nedir ne amaçla yazılmış hangi amaçla neler söylenmiş.bekliyorum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
kerim mesajları ben kaldırdım. sanada mesaj yazdım. bu konuyu da fazla uzatmadan kaldırmak istiyorum. küçüğümsün,bizlere itibar edersen, lütfen sözlerimizede itibar ediver.

TEVFiK

Vip Üye
Ustalarim abilerim kardeslerim bu mesajimi okudugunuzda birkisminiz gulecek birkisminiz nediyo bu diyecek birkisminizda ihtiyacimmi var yorum yapmazsan yapma diyecek kim ne derse desin ne dusunurse dusunsun artik hickimsenin fikride konusuda umrumda olmayacak
Arkadasin birtanesinin sirf agzina bal calmadim konusunda olumsuz yorum yaptim diye beni sadece klavye definecisi insanlarin umutlariyla oynayan birisi olarak itham etmesi cok zoruma gitti oysaki amacim sadece orda birsey olmadigini bosa emek vermemesini istemem di ama bazen iyi niyette boyle suistimal edilebiliyor ban atifta bulunan kardesim senin konuna yaptigim yorumdan dolayi vicdanim rahat nedenmi cunku sana bos umut vermedim sadece gorduklerimle bana gore gercekleri soyledim
Son olarak ustalarim sizlere iyi formlar iyi calismalar herkeze kolay gelsin saglicakla kalin ustalarim saygilarimla
Sayın kardeşim KERİM40 ' banada bunun gibi bir zamanlar 2 kişi tarafından yapıldıydı bunları bilen Sayın İkizceli ustam ile Sayın Asiavcı ustalarım çok iyi bilirler ve size söyledikleri gibide banada söylendi ama ben Ustalarımı dinledim ( Saygım ve Sevgim olduğu için ) sizinde bu konuyu fazla uzatmadan sizinde Ustamın,,ustalarımı dinleyeceğinizi umarım Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...