Asi Usta Bu Yer Urasmaya Deyer Mi. | Define işaretleri ve anlamları

Asi Usta Bu Yer Urasmaya Deyer Mi.

ersan

Vip Üye
ustalarim bu yer zamaninda girmeye calkismislar ama nafile cyby cekerken ruzgar varmis
ve basaka yerden girmeye calismislar ee bu yer de bana kismetmis .ustalar yukarda ot bitkisine bakildimi tam asada mezar odasi ne buyuk sekilde beli oluyor burda bir tunel var 2,5mt girmeye ama tuneli dolgu ve icini paklarken havasiz kalmaktan yeri biraktim az bir cekim var odanin icinde duvarda kaliyor malzemesi guney bati taraf tarafinda .

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
koyma kayalar ve üzerinde,statüsü düşük bulgular. odanın bitiminde olması doğruluğunu,az olmasıda ,bulgularla örtüştüğünü gösterir.

gerçi bizden yorum istememişsin ama ,ben yinede fikrimi yazmak istedim.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
buraya inanıp uğraşmak için ancak çubuğunun diline güvenmen lazım dostum. dışardan baksan ciddiye alınacak bir görünüm vermiyor. her çöküntü yerde ise odası veyahut değerlisi olmuyor.
bakalım burası için kim ne tahmin ediyor. asi ustamızın ve diğer ustaların fikirlerini de duymayı bende bekliyorum.
paylaşım için teşekkürler ersan dostum.

ersan

Vip Üye
koyma kayalar ve üzerinde,statüsü düşük bulgular. odanın bitiminde olması doğruluğunu,az olmasıda ,bulgularla örtüştüğünü gösterir.

gerçi bizden yorum istememişsin ama ,ben yinede fikrimi yazmak istedim.
ondan deyil usta asi abim buyle kaya mezar odalarinlan baya bir urasmis bir usta ondan birde onun fikrini dinlemek istiyorum.

ersan

Vip Üye
buraya inanıp uğraşmak için ancak çubuğunun diline güvenmen lazım dostum. dışardan baksan ciddiye alınacak bir görünüm vermiyor. her çöküntü yerde ise odası veyahut değerlisi olmuyor.
bakalım burası için kim ne tahmin ediyor. asi ustamızın ve diğer ustaların fikirlerini de duymayı bende bekliyorum.
paylaşım için teşekkürler ersan dostum.
dostum buyle yeri acmak bana sorun deyil bir suz var ya
,,guren kuv klavuz istemez,,buyle yerdede kenarda uzel bir yerde kaliyor mezar ve unu kapali ve kim bilir ne deyerli seyler cikmiyor zamaninda bu cesit yerlerlen urastim .

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
demekki iyi bir çubuk ustası burasının dilinden anlıyor dostum. yoksa sadece gözlemlerle inanıp böyle yerle uğraşılması doğru çalışmayı sağlamaz. buraya inanmak için manyetik alan ve HALL prensibi,,,, etkisi lazım. o da sende fazlasıyla oluşuyor. ;)

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
nasip neyse o olur ama burayı açmak bir okadarda tehlikeli ersan ustam
allah muhafaza.

Üst Alt