Asiavcı Kimdir | Define işaretleri ve anlamları

Asiavcı Kimdir

ASİAVCI

Kullanıcı
20 .12.1968 cankırı doğumluyum ilk vede orta oğrenimi ankarada tamamladım halende bu memlekette ikamet etmekteyi
ankara gimatta toptancılık yapmaktayım gıda üzerine bu tur sitelerle 1997 de tanıştım adı lazım deyil bir siteye üye oldum 4 sene aynı sitede yorum yazdım yorum aldım
en büyük emelim tüm bu işlere gönül vermiş arkadaşları toparlayıp birlik olmaları için toplantılar duzenledim ankarada öyle bir toplantı yaptıkki ses getirecek düzeyde oldu bu toplantıda admini olduğum sitede hiç hoş karşılanmadı ve beni buradan nasıl ederizde atarız duşunceleri hasıl oldu yine BU SİTEDE BİR ÜYEYE BİR ADMİNİN SEN KİMİN KÖPEĞİSİN DEMESİ ÜZERİNE bu adminin yazısını editleyip kendisini uyardım ve ellerine koz vermiş oldum demem şudurki BURADA BU SİTEDEDE BÖYLE BİRŞEY HASIL OLSA BENİM DSVRANIŞIM AYNI OLACAKTIR .bir birimizden yok farkımımaz bunu bilin istedim.
burası benim ikinçi vede son define sitemdir.
benim vaktim kısıtlı pazar günleri hariç bu işe zaman ayıramam gün içinde buralara yorum yazamam önçelik işim vede calışan ekmek yiyen 5 calışanımındır akşam yorgun olsamda buraya uğrar şöyle bir bakınır çözümünü arazide görduğum yorumunu bildiğim konulara yazarım az vede öz yazarım kısıtlı resimlerin geneline yazman
demem şudurki bende sizler gibi bu işe gönül vermiş ekmeğini yemiş bir abiniz kardeşinizim faceden olsun üye olmadığım tum bu tur sitelerden ASİAVCIYI tanırmısınız nasıl biridir diye sora bilirsiniz beni bilen bilir bir yamuğumu bir eğri yuruyuşumu görmeniz mumkun deyildir adım EROL ÖZATEŞ TİR cekinecek korkacak tırsacak bir davranışım yoktur bu kadarda net yazıyorum. 17 senedir bu sitelerdeyim bu seneler içindede nikim hiç DEYİŞMEMİŞTİR. BİZLER iaminin arkasında duran yegane dost canlısı insanlarız. sorunuz deyeceğiniz öğrenmek istediğiniz ne varsa sorun yanıtlayacağım. selametle

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
usta yine birileri canını sıkmış anlaşılan kerameti kendinden menkul kişileri kafana takma bizler seni tanırız salla gitsin yine olayları senin üstünden yürütüyorlar çokta tın bizler seni tanırız senin hiçbir şeyi saklamadan yazman birilerinin işine gelmiyor sözde ustalar sözde ustalar okadar.

Üst Alt